Miłość w zimie

Magdalena Bielska
Miłość w zimie
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Coś dla miłośników „Małego Księcia”, „Alicji w Krainie Czarów”, obrazów Dalego i filmów Tima Burtona. Opowieść wypełniona zaskakującymi postaciami, obrazami, metafizyką, poezją i finezyjnym humorem. Runda – dziewczynka a może kobieta? – odbywa z babcią podróż do tajemniczej Aronpei. Cóż to za dziwne miasteczko? Choć urocze, pełno w nim dziwów: manowców i halucynacji, oraz osobliwych postaci. Czy Runda dostanie się stamtąd na wymarzoną planetę i zamieszka wśród smoków? Nieoczywista, wielowymiarowa bajka-nie-bajka o potędze wyobraźni i o tym, że wyobrażenia często nie przystają do rzeczywistości.
Data wydania: 2013-05-08
ISBN: 978-83-273-0043-0, 9788327300430
Wydawnictwo: Świat Książki
Stron: 208

Autor

Magdalena Bielska Magdalena Bielska
Urodzona 14 lutego 1980 roku w Polsce
Magdalena Bielska – poetka i pisarka, autorka książek poetyckich i powieści Miłość w zimie. Laureatka Nagrody im. Kazimiery Iłłakowiczówny za najlepszy poetycki debiut roku 2006 - tom Brzydkie zwierzęta. Za ten tom była nominowana do Gdańskiej Na...

Pozostałe książki:

Brzydkie zwierzęta Wakacje, widmo Czarna wyspa
Wszystkie książki Magdalena Bielska

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Miłość w zimie aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Miłość w zimie. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl