Minerały, kamienie szlachetne, skały

R. Hochleitner
Minerały, kamienie szlachetne, skały
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Jaspis, celestyn, tyrolit, diament, granit... czyli ponad 700 minerałów, kamieni szlachetnych i skał. W przewodniku tym znajdziesz wszystko, co powinien wiedzieć kolekcjoner: ? praktyczne porady, jak uniknąć pomyłek przy rozpoznawaniu kamieni; ? niezawodny klucz do oznaczania oparty na barwie rysy, twardości i warunkach powstania minerałów i skał; ? rysunki kryształów, ponad 800 zdjęć wszystkich opisanych minerałów, kamieni szlachetnych i ozdobnych, skał oraz meteorytów; ? niezbędne wyposażenie poszukiwacza kamieni, najlepsze miejsca poszukiwań, savoir-vivre zbieracza, rady dotyczące zakupu lub wymiany okazów; ? zasady tworzenia kolekcji, najlepsze metody przechowywania okazów. Ponadto interesujący dział o meteorytach znalezionych w różnych zakątkach Ziemi: jak je rozpoznać, czym się charakteryzują i skąd pochodzą.
Data wydania: 2010
ISBN: 978-83-7073-816-7, 9788370738167
Wydawnictwo: MULTICO
Stron: 448

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Minerały, kamienie szlachetne, skały? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Minerały, kamienie szlachetne, skały. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl