Minutka ze Słowem okres Wielkanocny

Eugeniusz Ploch
Książka Minutka ze Słowem okres Wielkanocny
Książka Minutka ze Słowem okres Wielkanocny
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Minutka ze Słowem krótkie rozważania Ewangelii na każdy dzień podpowiada ks. Eugeniusz Ploch. Minutka ze Słowem. Tak brzmiało zaproszenie skierowane przez autora - ks. Eugeniusza Plocha - do opolskich studentów, aby idąc śladami Ewangelii, mogli dobrze przeżyć czas Adwentu (2010r.). Każdy mógł zajrzeć na stronę www.dar-opole.pl i znaleźć krótkie podpowiedzi do codziennej modlitwy. Okazało się, że zagląda tam wielu. Nie tylko studentów. A potem myśl: "Trzeba pisać dalej". I jeszcze jedna myśl: "A może wydać to w formie książeczki?". I tak oto mamy w ręku kolejny tomik podpowiedzi do modlitwy, podpowiedzi opartej na Ewangelii z dnia, przeznaczonej na czas wielkanocnej radości.  
Data wydania: 2013
ISBN: 978-83-931114-7-3, 9788393111473
Wydawnictwo: Legere.pl
Cykl: Minutka ze Słowem, tom 3
Kategoria: Religia i Teologia
Stron: 128
dodana przez: bookkeeper

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Minutka ze Słowem okres Wielkanocny aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Minutka ze Słowem okres Wielkanocny. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}