Mity przeciwko Polsce. Żydzi, Polacy, Komunizm. 1939-2012

Leszek Żebrowski
Książka Mity przeciwko Polsce. Żydzi, Polacy, Komunizm. 1939-2012
Książka Mity przeciwko Polsce. Żydzi, Polacy, Komunizm. 1939-2012
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Jest to wybór artykułów publicystycznych z zakresu najnowszej historii Polski oraz polityki z ostatnich kilkunastu lat, zamieszczanych w tygodniku „Nasza Polska”. Upływ czasu nie spowodował ich dezaktualizacji, wprost przeciwnie – dziś bowiem teksty te, nabierają dodatkowej mocy, jak dobre wino i są nadal bardzo świeże, dotykając najbardziej drażliwych spraw. Dotyczą one szeroko pojętych zagadnień polsko-żydowskich i dziejów komuny w Polsce w okresie II wojny światowej a także w tzw. Polsce Ludowej. Ponadto są też artykuły odnoszące się do współczesnej sytuacji politycznej. Książkę zamyka obszerne podsumowanie autora na temat zmian, jakie zaszły (i nie zaszły) w Polsce po 1989 r.
Data wydania: 2012
Wydawnictwo: Capital Book
Stron: 380

Autor

Leszek Żebrowski (ur. @Link @Link w @Link) – polski @Link i @Link historyczny, działacz społeczno-polityczny.

Książki Leszek Żebrowski

Wszystkie książki Leszek Żebrowski

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Mity przeciwko Polsce. Żydzi, Polacy, Komunizm. 1939-2012 nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Mity przeciwko Polsce. Żydzi, Polacy, Komunizm. 1939-2012. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}