Zatruwanie pamięci. Jedwabne, Naliboki, Koniuchy (1941-1944). Politykierstwo historyczne w III RP

Leszek Żebrowski
Książka Zatruwanie pamięci. Jedwabne, Naliboki, Koniuchy (1941-1944). Politykierstwo historyczne w III RP
Książka Zatruwanie pamięci. Jedwabne, Naliboki, Koniuchy (1941-1944). Politykierstwo historyczne w III RP
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Jedwabne, Naliboki, Koniuchy (1941-1944). Politykierstwo historyczne w III RP Jedwabne. Jak zakłamano prawdę o zbrodni. Komu zależy, żeby Polacy czuli się winni. Naliboki, Koniuchy. Czy wiesz, co się tam wydarzyło? Dowiedz się, kto uprawiał dywersję na Kresach, gdy Polacy walczyli z okupantem. „Pedagogika wstydu”… To Polacy mają czuć się winni. Przeczytaj i dowiedz się, jakie treści przemyca się w nauczaniu historii w polskiej szkole. Zobacz, jak uprawia się politykierstwo historyczne. W tej książce znajdziesz fakty. Autor książki to znakomity historyk. Potrafił w sposób niezwykle przystępny przedstawić problemy, o których inni wolą milczeć. Jest badaczem polskiego podziemia niepodległościowego 1939-1956 i konspiracji antykomunistycznej.
Data wydania: 2014
ISBN: 978-83-912486-7-6, 9788391248676
Wydawnictwo: Nasz Dziennik
Stron: 222

Autor

Leszek Żebrowski (ur. @Link @Link w @Link) – polski @Link i @Link historyczny, działacz społeczno-polityczny.

Książki Leszek Żebrowski

Wszystkie książki Leszek Żebrowski

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Zatruwanie pamięci. Jedwabne, Naliboki, Koniuchy (1941-1944). Politykierstwo historyczne w III RP? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Zatruwanie pamięci. Jedwabne, Naliboki, Koniuchy (1941-1944). Politykierstwo historyczne w III RP. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}