Moja pierwsza książka o kształtach

Chiara Piroddi
Moja pierwsza książka o kształtach
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Niniejsza książka zawiera ćwiczenia i zabawy przygotowane zgodnie z zasadami metody Montessori z myślą o pobudzaniu zdolności poznawczych małych dzieci. Dzięki wciągającym i zabawnym zadaniom o atrakcyjnej formie graficznej maluchy nauczą się rozpoznawać kształty i zrobią pierwsze samodzielne kroki na drodze odkrywania otaczającego je świata.
ISBN: 978-83-274-6894-9, 9788327468949
Wydawnictwo: Olesiejuk
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Autor

Chiara Piroddi Chiara Piroddi CHIARA PIRODDI jest psychologiem i specjalistą psychoterapii o rozwojowej orientacji poznawczej. Dojeżdża między Barceloną a Mediolanem, gdzie pracuje jako terapeuta rozwoju. Zajmuje się neuropsychologią w różnych publikacjach naukowych. Ilustratorz...

Pozostałe książki:

Moja pierwsza książka o liczbach Moja pierwsza książka o kolorach Montessori. Moja pierwsza książka. Dzikie zwierzęta Montessori. Moja pierwsza książka. Kształty Montessori. Moja pierwsza książka. Emocje
Wszystkie książki Chiara Piroddi

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Moja pierwsza książka o kształtach nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Moja pierwsza książka o kształtach. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl