Montessori. Moja pierwsza księga o zwierzętach na wsi

Chiara Piroddi
Montessori. Moja pierwsza księga o zwierzętach na wsi
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Trzy książeczki aktywizujące z naklejkami przygotowane przez specjalistę – psychologa, zilustrowane przez niezwykle utalentowana włoską ilustratorkę – Agnese Baruzzi. Dzięki ćwiczeniom zgodnym z metodą Montessori dzieci zdobywają podstawową wiedzę dotyczącą środowiska na wsi, w lesie i ogrodzie. Uczą się rozpoznawać kolory, kształty, ćwiczą sprawność manualną, wzbogacają słownictwo. Metoda Montessori – system wychowawczy dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym stworzony przez włoską lekarkę Marię Montessori, który pomaga we wszechstronnym rozwoju dziecka. Zgodnie z tą metodą najważniejsze w wychowywaniu dziecka jest pozwolenie mu na rozwijanie się w swoim własnym tempie, samodzielność poprzez wspieranie, ale nie wyręczanie oraz nauka szacunku do innych. Dzięki tej metodzie dziecko ma szansę na swobodny rozwój, a jednocześnie ma bardzo duże wsparcie ze strony rodziców i opiekunów.
Data wydania: 2018-09-05
ISBN: 978-83-280-5912-2, 9788328059122
Wydawnictwo: Wilga
Kategoria: Dla dzieci
Stron: 40

Autor

Chiara Piroddi Chiara Piroddi CHIARA PIRODDI jest psychologiem i specjalistą psychoterapii o rozwojowej orientacji poznawczej. Dojeżdża między Barceloną a Mediolanem, gdzie pracuje jako terapeuta rozwoju. Zajmuje się neuropsychologią w różnych publikacjach naukowych. Ilustratorz...

Pozostałe książki:

Moja pierwsza książka o kolorach Moja pierwsza książka o kształtach Moja pierwsza książka o liczbach Montessori. Moja pierwsza książka. Dzikie zwierzęta Montessori. Moja pierwsza książka. Emocje Montessori. Moja pierwsza książka. Kształty Montessori. Moja pierwsza książka. Zwierzęta na wsi Montessori. Moja pierwsza księga leśnych zwierząt Montessori. Moja pierwsza księga o zwierzętach na wsi Montessori. Moja pierwsza księga ogrodu Z poradnika smyka. Jak pokochać bobasa? Z poradnika smyka. Jak poradzić sobie ze złością? Z poradnika smyka. Pierwszy dzień w przedszkolu
Wszystkie książki Chiara Piroddi

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Montessori. Moja pierwsza księga o zwierzętach na wsi? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Montessori. Moja pierwsza księga o zwierzętach na wsi. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl