Moja pierwsza książka o piłce nożnej

Berndt Sundsten, Jan Jager, Jager Jan Sundsten Berndt
Moja pierwsza książka o piłce nożnej
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

W piłkę nożną gra się na całym świecie i jest to chyba najpopularniejszy sport ? w piłkę zarówno chętnie się gra, jak i ogląda mecze. Można grać właściwie wszędzie, gdzie jest trochę wolnej przestrzeni. Poza tym nie trzeba do tego specjalnego wyposażenia. Jeśli jednak chcesz zaskakiwać innych wspaniałymi sztuczkami z piłką, musisz dużo trenować. Chcąc być zawodnikiem i członkiem drużyny piłkarskiej, musisz dodatkowo znać zasady gry. ?Moja pierwsza książka o piłce nożnej? to idealna pomoc dla tych, którzy chcą nauczyć się podstawowych zasad gry w piłkę nożną. Dzięki opisom i ilustracjom dowiesz się jak wyglądają poszczególne momenty gry. Książka ta pomoże Ci opanować technikę ? nauczysz się przyjmować i podawać piłkę, dryblować, strzelać gole i uderzać główką. Zapoznasz się też ze stałymi sytuacjami, które mają miejsce podczas każdego meczu, a także znajdziesz tu kilka porad jak pozytywnie nastawić się do gry przed meczem. Życzymy Ci powodzenia w karierze piłkarza! Być może zostaniesz kiedyś wielkim zawodnikiem i będziesz grać w międzynarodowych meczach, na boiskach całego świata.
ISBN: 978-83-7141-970-6, 9788371419706
Wydawnictwo: REA
Kategoria: Sport

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Moja pierwsza książka o piłce nożnej? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Moja pierwsza książka o piłce nożnej. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe