Moje dziecko gdzieś na mnie czeka

Katarzyna Kolska
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów
Książka Moje dziecko gdzieś na mnie czeka
Książka Moje dziecko gdzieś na mnie czeka
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów

Opis

Problem niepłodności dotyczy coraz większej liczby par. Adopcja jest jednym z rozwiązań wobec trudności z poczęciem dziecka. Moje dziecko gdzieś na mnie czeka to prawdziwe historie rodziców, którzy adoptowali dzieci, ale to także opowieści szczęśliwych dzieci, które znalazły nowy dom. Szczere, niezwykłe, a czasami bardzo dramatyczne relacje, w których nie pomija się trudności związanych z adopcją. Książka ta stanie się nieocenionym przewodnikiem dla tych wszystkich, którzy myślą o adopcji. ?Dziś Kamil jest uczniem w szkole podstawowej, odnosi sukcesy, zdobywa medale. I za każdym razem, gdy świętuje kolejne urodziny, prosi rodziców: Pokażcie mi zdjęcia, gdy byłem takim brzydalem. To zdjęcie z jego pierwszych urodzin obchodzonych już z rodzicami, ale jeszcze w domu dziecka... Hania do dziś ze łzami w oczach wspomina pewien wieczór....
Data wydania: 2011
ISBN: 978-83-240-1503-0, 9788324015030
Wydawnictwo: Znak
Stron: 162

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Dziecko

Nigdy nie wyobrażałam sobie ,że nie będę mogła zostać rodzicem , przecież to normalne ,że najpierw miłość,szkoła , praca, małżeństwo no i dzieci .Każda z nas nastolatek podświadomie czasami planuje swoją przyszłość , jak będą wyglądały jej dzieci , mąż , dom z ogródkiem , wymarzona praca ... Co jeśli zabraknie jednego z tego punktów ? Gdy nie będziemy mogły mieć tego , co ponoć jest wpisane w naturę człowieka ? Jak dotąd żadna książka , która nie ma praktycznie fabuły tak mnie nie wciągnęła . Autorka podzieliła powieść na rozdziały , a rozdziały na podrozdziały , co czyni ją bardziej klaro... czytaj dalej »

DM
@dm1994
✍️ Napisz swoją recenzje
✍️ Napisz swoją recenzje

Moja opinia o książce

Opinie
CZ
@czytadelko 2011-11-09
Przeczytane (2011-11-09)
DM
@dm1994 2011-04-12

Kategorie

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się