Mów do mnie

Michalina Kowolik
9 /10
Ocena 9 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów
Mów do mnie
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
9 /10
Ocena 9 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów

Opis

A co, jeśli masz ostatnią szansę, aby usłyszeć głos ukochanej osoby?

Kiedy dochodzi do katastrofy budowlanej, uwięziona pod gruzami dziewczyna wie, że teraz ma jedyną możliwość, aby wyznać swoje uczucia. Lecz czy nie jest już na to za późno?

Emilia i Mikołaj poznali się osiem lat wcześniej, a ich znajomość nieustannie była wystawiana na różne próby. Oboje nosili w sobie wiele bólu, ale i tajemnic, które stopniowo wychodziły na jaw.

Historia stworzona przez Michalinę Kowolik jest poruszająca od pierwszych wersów.

Opowiada o sile miłości, o rodzinie, o braterstwie. Ale także zabiera czytelnika do świata, gdzie sekrety z przeszłości pojawiają się w najmniej oczekiwanym momencie i determinują przyszłość.

Mów do mnie to piękna historia miłosna, to powieść obyczajowa o oddaniu i przyjaźni, to także pełna dramatyzmu książka, która sprawi, że serca czytelników będą musiały na nowo się posklejać.

Data wydania: 2022-08-26
ISBN: 978-83-964849-8-7, 9788396484987
Wydawnictwo: JakBook
Kategoria: Romans
Stron: 252
dodana przez: Vernau

Autor

Michalina Kowolik Michalina Kowolik Michalina Kowolik jest przede wszystkim mamą kochającą piec czekoladowe babeczki swoim dwóm małym mężczyznom – nawet o szóstej rano. Kocha serial Przyjaciele, spokój, ciszę i książki, dzięki którym może przenieść się do innego świata. W wolnych chwi...

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Recenzja

13.09.2022

A co, jeśli masz ostatnią szansę, aby usłyszeć głos ukochanej osoby? Te słowa sprawiły, że musiałam sięgnąć po najnowszą książkę Michaliny Kowalik. I powiem wam szczerze, że przesłane chusteczki w paczce są naprawdę potrzebne. Od pierwszych stron zaczęło mnie ściskać w żołądku i nie chciało przestać. Emilia i Mikołaj 8 lat temu poznali sie. W ich... Recenzja książki Mów do mnie

A co, jeśli masz ostatnią szansę, aby usłyszeć głos ukochanej osoby?

25.08.2022

Po przeczytaniu książki, gdy postanowiłam objąć ją patronatem, byłam myśli, żeby jak najwięcej osób poznało historię Emilii i Mikołaja, zapytacie dlaczego? Ponieważ to historia piękna, z ważnym przesłaniem, jakim jest nie tracić czasu na niesnaski, a zająć się swoją prawdziwą miłością. Książka jest debiutem autorki Michaliny Kowolik i myślę, że ba... Recenzja książki Mów do mnie

Moja opinia o książce

Opinie

@bookaholic.in.me
2022-09-08
9 /10

Życie bywa trudne, nieobliczalne, wystawia nas na wiele prób. Choć patrząc z boku nie wszystkim cierpień rozdaje po równo. Zdarzają się szczęśliwcy, którzy brną przez świat bez większych tragedii i rozdzierających serce zdarzeń. Inni natomiast co chwilę napotykają na swojej drodze trudności, które sprawiają, że wszystko co do tej pory budowali, rozsypuje się w drobny mak. Ile jest w stanie unieść na swoich barkach jedna osoba? Jak się okazuje całkiem wiele, w końcu podobno doświadczenia, które na nas spadają są dostosowane do tego, ile potrafimy znieść.
Emilia jako młoda osoba nie miała lekko. Chciała jak najlepiej wykonywać swoje obowiązki domowe, choć pomoc od brata była żadna, a dziadek choć bardzo chciał nie zawsze mógł ją wyręczyć. Ona jednak nie poddawała się i dzielnie znosiła wszystkie zadania, kosztem własnego czasu ale także i zdrowia. Zawsze mogła liczyć na pomocną dłoń przyjaciół z sąsiedztwa i to nie zmieniło się pomimo upływu lat. Milka to dziewczyna, która zawsze ofiarowywała innym swoje serce, brała odpowiedzialność za młodszego brata, kochała z całych sił swoich najbliższych i rozdawała swoją dobroć wokół. Trudno jej było wykrzesać z siebie negatywne odczucia, choć niektórzy w jej otoczeniu zdecydowanie na nie zasługiwali. Gdy poznała Mikołaja myślała, że los w końcu się do niej uśmiechnął, a stawiając na jej drodze tego młodego mężczyznę, chce jej wynagrodzić cały trud egzystencji, którego doświadczyła. Jednak przekorne fatum miało dla niej zg...

| link |
@monia.czyta
2022-09-13
8 /10
@hej_tu_malami
2022-08-25
10 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Mów do mnie. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl