Muzyka sakralna (2) Śpiewnik. Trzy pieśni wielkopostne na chór mieszany z organami

Stefan Stuligrosz
Muzyka sakralna (2) Śpiewnik. Trzy pieśni wielkopostne na chór mieszany z organami
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

W radosnym chóralnym śpiewaniu niech umacnia się szczerą przyjaźnią i braterską miłością nasza wielka i wspaniała rodzina jednocząca entuzjastycznych miłośników sakralnego śpiewania! A w miarę moich możliwości i sił, bo mam już przecież ponad 80 lat pracowitego życia, służę Wam - moi Kochani - radą, pomocą, a nade wszystko szczerze oddanym sercem. Z braterskim pozdrowieniem Stefan Stuligrosz (ze wstępu) W tym zeszycie znajdziecie Państwo następujące pieśni (wraz z zapisem nutowym): Kto jest sługą Matki Świętej Ludu, mój ludu (z sopranem lub tenorem solo) Sekwencja Stała Matka Boleściwa W przygotowaniu śpiewniki na kolejne okresy roku liturgicznego.
Data wydania: 2002
ISBN: 978-83-7278-046-1, 9788372780461
Wydawnictwo: Media Rodzina

Autor

Stefan Stuligrosz Stefan Stuligrosz
Urodzony 26 sierpnia 1920 roku w Polsce (Poznań)
Stefan Stuligrosz to polski dyrygent chórów, twórca Chóru Chłopięco-Męskiego „Poznańskie Słowiki”, a także kompozytor. Nakładem wydawnictwa Media Rodzina ukazała się książka Stefana Stuligrosza pod tytułem @Link (dostępna także w wersji audio pod t...

Pozostałe książki:

Muzyka sakralna (3) Śpiewnik. Pieśni wielkanocne na chór mieszany a capella Muzyka sakralna (16) Kolędy na głos solowy i chór mieszany z organamiStefan Stuligrosz Muzyka sakralna (19) Kolędy na głos solowy i chór mieszany z organamiStefan Stuligrosz Muzyka sakralna (20) Kolędy na głos solowy i chór mieszany z organami Muzyka sakralna (4) śpiewnik. Pieśni wielkanocne na chór mieszany z organami
Wszystkie książki Stefan Stuligrosz

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Muzyka sakralna (2) Śpiewnik. Trzy pieśni wielkopostne na chór mieszany z organami aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Muzyka sakralna (2) Śpiewnik. Trzy pieśni wielkopostne na chór mieszany z organami. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl