N@pisz do mnie

N@pisz do mnie
4.17
Ocena 4.17 na 5 możliwych
Na podstawie 12 ocen kanapowiczów
Jeden z najbardziej uroczych i mądrych dialogów miłosnych literatury współcze...
Jeden z najbardziej uroczych i mądrych dialogów miłosnych literatury współczesnej. Daniel Glattauer trafia swoją powieścią prosto w serca czytelników. "Der Spiegel" Bestseller ostatnich miesięcy na rynku niemieckojęzycznym - ponad milion sprzedanych egzemplarzy! Oto historia miłosna Emmi i Leo. O...
Pełny opis
Data wydania: 2010
ISBN: 9788324578412
Wydawnictwo: Książnica

Recenzje

Nasza recenzja książki "N@pisz do mnie"
Recenzja pochodzi z naszego bloga MyBooks - Nasze recenzje Książka w całości składa się z maili wysyłanych przez bohaterów. Nie ma w niej ani zdania nie będącego mail'em. Przyznam, że na początku pomysł aby zrobić to z jedynie maili wydał się ciekawy, oryginalny co później czytelnika zaczyna nudz...
Napisz swoją opinię

Opinie

AL
@BQsia 2012-04-06
Przeczytane (2012-04-06)
Jedna z najpiękniejszych książek jakie ostatnio czytałam. Wspaniały miłosny dialog... Czytając czułam, że jestem na ich wyspie, w ich małym, intymnym świecie. Czułam jakbym była Emmi. Śmiałam się w głos, płakałam, odczuwałam przysłowiowe motyle w brzuchu... Zakochałam się. Zakochałam się w Leo. Bardzo zaskakujące zakończenie... jak najszybciej muszę zdobyć drugą część. Muszę ją mieć na własność. Mam nadzieję, że będzie tak samo dobra jak pierwsza. "Napisz do mnie" staje się jedną z moich ulubionych pozycji.
@grzej
@grzej 2010-10-09
Przeczytane (2010-10-09)
Książka jest dobra. Pełna ciepła, uroku, a przede wszystkim emocji. Niemalże czuje się tę tęsknotę bohaterów, ich niepokój czy rozterki związane z korespondencją. Drażnił mnie tylko fakt, że Leo i Emmi nigdy się nie spotkali. Czekałam z niecierpliwością na ich korespondencję po spotkaniu, niestety nic takiego nie doszło do skutku. Czyta się przyjemnie i czasem, kiełkuje myśl w głowie, że może i ja rozpocznę intensywną korespondencję z kimś obcym.
@Blogerka64
@Blogerka64 2011-02-04
Przeczytane (2011-02-04)
Hmmmm zaczęłam ją czytać gdyż została mi gorąco polecona przez koleżanke, która była nią zachwycona. Ta książka jest dowodem jak różnie książki oddziałowuja na ludzi. Ponieważ mnie ona za bardzo nie zachwyciła. Owszem czyta sie szybko i przyjemnie ale jak dla mnie brak jej czegoś.
AN
@Astvid 2010-06-18
Przeczytane (2010-02-20)
Właśnie przeczytałam tą książkę, jestem zawiedziona końcem książki, lecz jednocześnie bardzo mi się podobał. Jeśli podobała wam się ta książka, polecam też "S@amotność w sieci" Janusza Leona Wiśniewskiego, pozdrowienia.
ZK
@zkotemnakanapie 2013-03-14
Jak ja ją mogłam przegapić! Znalazłam w bibliotece, a chciałabym mieć na własność, żeby móc do niej wracać. To jest książka, którą zabrałabym na bezludną wyspę (z internetem;)
@obwarzan
@obwarzan 2011-01-28
Przeczytane (2011-01-28)
Na początku dosyć sceptycznie do niej podchodziłam. Szybko i miło się czyta, ale na pewno nie mogę jej zaliczyć do ulubionych. Jednak warto przeczytać.
Współtworzący tę stronę
puchar
AN
@Astvid pierwsza opinia

Dzięki takim kanapowiczom jak ty, ta strona może się rozwijać.

Popraw tę książkę