Na wypadek wszelki woda, soda i Bąbelki (oraz Kudłaczki)

Tadeusz Baranowski
Na wypadek wszelki woda, soda i Bąbelki (oraz Kudłaczki)
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Na wypadek wszelki woda, soda i Bąbelki jest drugim komiksem z cyklu albumów pożegnalnych, w których to wszyscy żegnają się ze sobą - Autor z Postaciami, Postacie z Czytelnikami, Czytelnicy z Autorem itd. Pierwszym tomem cyklu jest wydany w roku 2005 album "Tffffuj! Do bani z takim komiksem", a jego bohaterem jest profesor Nerwosolek wraz z asystentką Entomologią Motylkowską. Album będzie zawierać nowe przygody kultowych już bohaterów - Bąbelka i Kudłaczka. Po realizacji zawartych w komiksie perypetii dzielni poszukiwacze i odkrywcy przejda na zasłużoną, komiksową emeryturę. Przygody Bąbelka i Kudłaczka ukazywały się w latach 1976-1977 w czasopiśmie Świat Młodych, były też wydane w albumach w latach 80-tych oraz w roku 2004. Na początku tego roku wszystkie przygody zostały wydane raz jeszcze przez sklep Gildia.pl, wydawnictwa Atropos i Ongrys.  
Data wydania: 2010-10-01
ISBN: 978-83-61596-16-5, 9788361596165
Wydawnictwo: Ongrys
Cykl: Pożegnalna Kolekcja Baranowskiego, tom 2
Kategoria: Komiks
Stron: 96

Autor

Tadeusz Baranowski Tadeusz Baranowski
Urodzony 6 stycznia 1945 roku w Polsce (Zamość)
Scenarzysta i rysownik komiksów, ilustrator, artysta malarz. Dorastał w Lublinie. Ukończył Wydział Malarski Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Tuż po studiach zaczął tworzyć ilustracje dla kilku gazet, w tym od 1973 dla „Świata Młodych”. Publikow...

Pozostałe książki:

Antresolka profesorka Nerwosolka Skąd się bierze woda sodowa? Na co dybie w wielorybie czubek nosa Eskimosa Podróż smokiem Diplodokiem Porady praktycznego pana Przepraszam, remanent 3 przygody Sherlocka Bombla Na zawsze Jak ciotka Fru-Bęc uratowała świat od zagłady Bezdomne Wampiry o zmroku Bezdomne wampiry O zmroku Relax: Antologia opowieści rysunkowych. Tom 1 Ecie-pecie o wszechświecie, wynalazku i komecie. Cz. 1-2 Hetyci i ich sąsiedzi Sarmaci Tffffuj! Do bani z takim komiksem! To doprawdy kiepska sprawa, kiedy bestia się pojawia ... Antologia - 75 lat Koziołka Matołka Ecie-pecie o wszechświecie, wynalazku i komecie. Część I Ecie-pecie o wszechświecie, wynalazku i komecie. Część II Historia wyssana z sopla lodu Na wypadek wszelki woda, soda i Bąbelki (oraz Kudłaczki) Orient Men Forever - Na zawsze Orient Men. Śmieszy, tumani, przestrasza Przygoda Lutka. Historia krótka W pustyni i w paszczy
Wszystkie książki Tadeusz Baranowski

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Na wypadek wszelki woda, soda i Bąbelki (oraz Kudłaczki)? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Na wypadek wszelki woda, soda i Bąbelki (oraz Kudłaczki). czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat