Na wypadek wszelki woda, soda i Bąbelki (oraz Kudłaczki)

Tadeusz Baranowski
Książka Na wypadek wszelki woda, soda i Bąbelki (oraz Kudłaczki)
Książka Na wypadek wszelki woda, soda i Bąbelki (oraz Kudłaczki)
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Na wypadek wszelki woda, soda i Bąbelki jest drugim komiksem z cyklu albumów pożegnalnych, w których to wszyscy żegnają się ze sobą - Autor z Postaciami, Postacie z Czytelnikami, Czytelnicy z Autorem itd. Pierwszym tomem cyklu jest wydany w roku 2005 album "Tffffuj! Do bani z takim komiksem", a jego bohaterem jest profesor Nerwosolek wraz z asystentką Entomologią Motylkowską. Album będzie zawierać nowe przygody kultowych już bohaterów - Bąbelka i Kudłaczka. Po realizacji zawartych w komiksie perypetii dzielni poszukiwacze i odkrywcy przejda na zasłużoną, komiksową emeryturę. Przygody Bąbelka i Kudłaczka ukazywały się w latach 1976-1977 w czasopiśmie Świat Młodych, były też wydane w albumach w latach 80-tych oraz w roku 2004. Na początku tego roku wszystkie przygody zostały wydane raz jeszcze przez sklep Gildia.pl, wydawnictwa Atropos i Ongrys.  
Data wydania: 2010-10-01
ISBN: 978-83-61596-16-5, 9788361596165
Wydawnictwo: ONGRYS
Cykl: Pożegnalna Kolekcja Baranowskiego, tom 2
Kategoria: Komiks
Stron: 96

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Na wypadek wszelki woda, soda i Bąbelki (oraz Kudłaczki)? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Na wypadek wszelki woda, soda i Bąbelki (oraz Kudłaczki). czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}