Naga prawda. Nie daj się zmanipulować

Maryann Karinch
Naga prawda. Nie daj się zmanipulować
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Poradnik autorki bestsellerowego "Podręcznika manipulacji"! Aby wydobyć od kogoś prawdę, potrzeba dwóch rodzajów umiejętności. Pierwszy z nich to umiejętności interpersonalne, konieczne do pozyskania faktów. Ważniejsze mogą się jednak okazać inne zdolności: umożliwią ci one osądzenie, czy uzyskane informacje rzeczywiście się ze sobą wiążą, czy są prawdziwe, i rozpoznanie związanych z nimi emocji. W "Nagiej prawdzie" najwięksi eksperci ze świata wywiadu, biznesu i egzekwowania prawa ujawniają, jak zdobywają informacje, których potrzebują, i podpowiadają, jak i ty możesz to zrobić. Znajdziesz tutaj: osiem motywatorów rozmowy, które pomogą ci dotrzeć do prawdy, techniki ułatwiające zamienienie wrogich źródeł w pomocne, środki do kontrolowania przebiegu rozmowy, zdobywanie prawdy poprzez e-mail lub telefon. Wiedza pozyskana od najlepszych agentów wywiadu pozwala panować nad sytuacją i pozyskać od rozmówcy informacje, na których nam zależy. Celem Maryann Karinch jest przybliżenie czytelnikom umiejętności, metod i technik pozwalających odróżnić prawdę od kłamstw, a także ułatwiających wykrycie rzeczywistych intencji osób, którym zależy na wprowadzeniu nas w błąd. Naga prawda składa się z dwóch części – teoretycznej i praktycznej. W pierwszej Karinch koncentruje się na składnikach procesu zdobywania informacji: sprawdzaniu prawdomówności naszych rozmówców, budowaniu z nimi dobrych stosunków, kierowaniu i modelowaniu rozmowy oraz analizie pozyskanych danych. W drugiej części autorka prezentuje trzy scenariusze pozyskiwania informacji od osoby chcącej wyznać prawdę, mającej coś do ukrycia, nastawionej do nas wrogo.
Data wydania: 2017-11-08
ISBN: 978-83-11-15233-5, 9788311152335
Wydawnictwo: Bellona
Stron: 312
dodana przez: chudini0505

Autor

Maryann Karinch Maryann Karinch
Urodzona 5 stycznia 1953 roku w USA (Lebanon, Pensylwania)
Maryann Karinch jest amerykańską pisarką, agentką literacką oraz mówcą i konsultantem w zakresie mowy ciała.

Pozostałe książki:

Znam Cię na wylot. Jak rozpoznać treści i emocje mowy ciała Jak rozpoznać kłamcę. Dlaczego ludzie nie mówią prawdy i jak ich na tym przyłapać Najniebezpieczniejsza książka o biznesie, jaką przeczytasz w swoim życiu Podręcznik antymanipulacji Podręcznik manipulacji
Wszystkie książki Maryann Karinch

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Naga prawda. Nie daj się zmanipulować? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Naga prawda. Nie daj się zmanipulować. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl