NajlePSI przyjaciel

Ilona Łepkowska
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
NajlePSI przyjaciel
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Irmo to wspaniały terrier. W tej wzruszającej opowieści śledzimy jego losy od chwli, kiedy został adoptowany, przez całe pełne zabawy i miłości życie, aż po jego odejście za tęczowy most. Wspaniała książka, która oswaja dzieci z trudną i bolesną sytuacją, jaką jest śmierć ukochanego zwierzaka, a jednocześnie pokazuje, jak wspaniała więź może łączyć człowieka i jego czworonożnego przyjaciela.

Data wydania: 2023-09-27
ISBN: 978-83-8141-555-2, 9788381415552
Wydawnictwo: MAC
Kategoria: Dla dzieci
Stron: 64

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka NajlePSI przyjaciel nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

@czytaj.i.baw
2023-10-01
10 /10
Przeczytane

W krainie literatury dziecięcej, między kartami książek ukrywa się magiczna przestrzeń, gdzie historie ożywają, a emocje wzbierają niczym fale w morzu. Dziś pragnę podzielić się z Wami niezwykłą opowieścią, która porusza serce i budzi empatię wobec wiernych przyjaciół - czworonogów. Przedstawiam wam książkę, która rozkwita niczym wiosenna łąka, a jej emocjonalna siła jest równie głęboka, jak spojrzenie ukochanego psa.

"NajlePsi przyjaciel" to ciepła i wzruszająca opowieść o bezgranicznej psiej miłości, wierności i zaufaniu. To historia życia psa, od narodzin, aż po nieunikniony moment odejścia za tęczowy most, opowiedziana z perspektywy teriera o imieniu Irmo.

Najważniejszym motywem oraz motorem napędowym historii jest relacja psa z jego ukochaną Panią, przepełniona głęboką miłością i wzajemnym zrozumieniem. Przechadzki po parku, pyszne smakołyki i wieczorne pieszczoszki tworzą magiczny świat Irma, pełen szczęścia i beztroski. Choć czasem terier wybiera drogę psotnika, to i tak niezaprzeczalnie przynosi radość swojej właścicielce.

W miarę jak psi przyjaciele odchodzą za tęczowy most, widzimy, że Irmo również zaczyna odczuwać zmęczenie życiem. Ta opowieść nie unika trudnych tematów związanych z odejściem ukochanego towarzysza, ale czyni to w sposób delikatny i wzruszający.

Wzajemne zrozumienie psa i człowieka, które kształtuje się na przestrzeni lat spędzonych razem two...

| link |

Cytaty z książki

O nie! Książka NajlePSI przyjaciel. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat