Największe wpadki rekinów biznesu. Część 3. Porażki Public Relations. Książka audio

Matt Haig
Największe wpadki rekinów biznesu. Część 3. Porażki Public Relations. Książka audio
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Świetnie napisana, zabawna, choć pewnie nie dla wszystkich, książka przybliżająca kulisy najgłośniejszych i zazwyczaj bardzo kosztownych pomyłek takich potentatów rynkowych, jak Coca-Cola, IBM, Microsoft, McDonald s, Sony, Pepsi czy British Airways. Autor podzielił je na kilka kategorii, w tym m.in.: wpadki PR (brak reakcji firmy Gerber, znanego producenta żywności dla dzieci, na przypadki znalezienia w ich produktach dla niemowląt kawałków szkła, mimo że sporo milusińskich się pokaleczyło), zgrzyty kulturowe (firmy motoryzacyjne nie zwracające uwagi na znaczenia nazw aut w innych językach: Chevy Nova wprowadzony na rynki Ameryki Łacińskiej, mimo że "nova" po hiszpańsku oznacza "nie jedzie"; Mitsubishi Pajero w Hiszpanii, gdzie "pajero" w lokalnym slangu to "onanista").
Data wydania: 2009-01-01
ISBN: 978-83-60339-47-3, 9788360339473
Wydawnictwo: Bellona

Autor

Matt Haig Matt Haig
Urodzony 3 lipca 1975 roku w Wielkiej Brytanii (Sheffield)
Matt Haig jest brytyjskim bestsellerowym autorem, którego powieści zostały przetłumaczone na 30 języków. Na polskim rynku wydawniczym ukazały się m.in. Ludzie. Powieść dla Ziemian oraz Radleyowie. Matt jest również autorem książek dla dzieci. Dorast...

Pozostałe książki:

Biblioteka o Północy Radleyowie Chłopiec zwany Gwiazdką Jak zatrzymać czas Myszka zwana Miiką Dość dobre powody, aby pozostać przy życiu Wróżka Prawdomówka Ludzie - powieść dla Ziemian Nasza nerwowa planeta Moc dobrych słów Ojciec Gwiazdka i ja Największe wpadki rekinów biznesu Błyskotliwość to za mało! Dlaczego nie masz jeszcze strategii e-biznesu? Dziewczynka, która uratowała Gwiazdkę Największe wpadki rekinów biznesu. Część 3. Porażki Public Relations. Książka audio Największe wpadki rekinów biznesu. Poronione pomysły cz. 2 Samuel Blink and the Runaway Troll
Wszystkie książki Matt Haig

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Największe wpadki rekinów biznesu. Część 3. Porażki Public Relations. Książka audio aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Największe wpadki rekinów biznesu. Część 3. Porażki Public Relations. Książka audio. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl