Narciarstwo dla zaawansowanych - ebook

Andrzej Peszek
Narciarstwo dla zaawansowanych - ebook
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Książka ta przeznaczona jest dla osób, które już nieźle jeżdżą na nartach, ale ciągle nurtuje je pytanie: co jeszcze mogą osiągnąć w jeździe na nartach? Ta książka zaprasza nas do: ?jazdy karwingowej, ?jazdy po stromych stokach, ?jazdy po muldach , ?jazdy w puchu, Książka pokazuje najistotniejsze elementy techniczne jazdy w konkretnych warunkach. Ponadto w książce znajdziemy przegląd najbardziej zaawansowanych technologii używanych przy produkcji nart i charakterystykę różnych typów nart dla zaawansowanych narciarzy. Wszystkich na pewno zainteresuje rozdział Prawdy i mity o urazach kolana, tłumaczący mechanizmy prowadzące do tych tak częstych urazów narciarskich, a co najważniejsze, dający wskazówki jak możemy zmniejszyć ryzyko wystąpienia tych urazów w naszej jeździe na nartach. I na koniec ćwiczenia dla zaawansowanych pomagające nam uzyskać stalowe uda i doskonałą równowagę jeszcze przed rozpoczęciem sezony narciarskiego. Zdecydowanymi atutami książki są: prosty, zrozumiały język i bardzo liczne, doskonałe kolorowe zdjęcia.
Data wydania: 2010
ISBN: 978-83-930628-7-4, 9788393062874
Wydawnictwo: Landie
Mamy 2 inne wydania tej książki

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Narciarstwo dla zaawansowanych - ebook aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Narciarstwo dla zaawansowanych - ebook. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl