Naśladownictwo w zachowaniu się ludzi i zwierząt

Wanda Wyrwicka
Książka Naśladownictwo w zachowaniu się ludzi i zwierząt
Książka Naśladownictwo w zachowaniu się ludzi i zwierząt
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Autorka zajmuje się naśladownictwem jako bardzo częstą formą zachowania się ludzi i zwierząt, odgrywającą ważną rolę w rozwoju organizmu i przystosowaniu się do środowiska. Zdolność do naśladowania rozwija się z wiekiem, nabierając świadomego charakteru. Znajomość podstaw naśladowania może być pomocna w terapii u dzieci i dorosłych, zmniejszając lub nawet eliminując różne fobie, jak lęk przed ciemnością, pająkami itp. Książka przeznaczona dla biologów, neurofizjologów, psychologów, pedagogów i socjologów, a także ciekawa dla osób zainteresowanych przejawami życia ludzi i zwierząt.
Data wydania: 2001
ISBN: 978-83-01-13386-3, 9788301133863
Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Naśladownictwo w zachowaniu się ludzi i zwierząt? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

Obserwacje przedstawione w tym rozdziale wskazują, że kocięta, które towarzyszyły matce w czasie jedzenia nietypowego pokarmu (banany, ziemniaki, galaretka agarowa bez smaku i zapachu), uczyły...

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}