Nasze jutro

Daria Skiba
8.7 /10
Ocena 8.7 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów
Książka Nasze jutro
Książka Nasze jutro
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8.7 /10
Ocena 8.7 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów

Opis

Czy normalne życie po straszliwej traumie jest możliwe? Diana próbuje ze wszystkich sił. Pragnie szczęścia u boku ukochanego, jednak przeszłość nie daje o sobie zapomnieć. W ich życie wkradają się tajemnice, które wychodzą na jaw w najmniej odpowiednim momencie. Czy Diana odnajdzie w sobie siłę, by po raz kolejny zawalczyć o lepsze jutro? Maja, nastolatka, całym sercem pokochała taniec i... ogień! To właśnie dzięki niemu pozna Szymona, który z każdym kolejnym dniem będzie odsłaniał przed nią karty przeszłości. Czy dziewczyna okaże się na tyle silna, by stawić czoła przeciwnościom i wpuścić do serca miłość? Drugi tom emocjonującej powieści Uwolnij mnie!
ISBN: 978-83-65950-08-6, 9788365950086
Wydawnictwo: Vectra

Autor

Daria Skiba, rocznik 1991. Wychowała się w Stroniu Śląskim. Z wykształcenia Technolog Żywności i Żywienia Człowieka, absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Autorka bloga Kraina Książką Zwana, na którym z zamiłowaniem promuje literatur...

Książki Daria Skiba

Wszystkie książki Daria Skiba

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Nie da się żyć teraźniejszością, kiedy przeszłość mąci w głowie

Chyba nikogo nie zdziwi fakt, że odkąd przeczytałam „Uwolnij mnie”, wprost nie mogłam doczekać się dalszych losów Diany i Alana. Wręcz czułam wyraźne zniecierpliwienie, oczekując premiery „Naszego jutra”. Dlatego też, kiedy wreszcie było mi dane wziąć tę książkę do ręki, starałam się nie obiecywać sobie za wiele, by się później nie sparzyć. Cóż... w tym przypadku nawet grożenie samej sobie nie wyzwoliło mnie od wpływu myślenia o tej kontynuacji jak o czymś, co rozgrzeje moje emocje do czerwoności. I – niestety – ten ogień wrażeń wywołał u mnie poparzenia pierwszego stopnia, ale po kolei. ... czytaj dalej »

Moja opinia o książce

Opinie
@nieoceniampookladkach
@nieoceniampookladkach
2018-12-18
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
Czy normalne życie po straszliwej traumie jest możliwe? Diana próbuje ze wszystkich sił. Pragnie szczęścia u boku ukochanego, jednak przeszłość nie daje o sobie zapomnieć. W ich życie wkradają się tajemnice, które wychodzą na jaw w najmniej odpowiednim momencie. Czy Diana odnajdzie w sobie siłę, by po raz kolejny zawalczyć o lepsze jutro? Maja, nastolatka, całym sercem pokochała taniec i... ogień! To właśnie dzięki niemu pozna Szymona, który z każdym kolejnym dniem będzie odsłaniał przed nią karty przeszłości. Czy dziewczyna okaże się na tyle silna, by stawić czoła przeciwnościom i wpuścić do serca miłość? [OPIS WYDAWCY] Nasze jutro to kontynuacja Uwolnij mnie - debiutanckiej książki D...
{}× 1 | link |
IN
@InezStanley
2019-06-19
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
Przeczytane (2019-06-09)
@Aleksandra_B
2019-03-17
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 6 /10
Przeczytane (2018-10-21) Egzemplarz recenzencki Posiadam Zrecenzowane

Co czytać po książce “Nasze jutro”- Daria Skiba

Książka Siła jej piękna
Siła jej piękna Alicja Wlazło, Maria Zdybska, Daria Skiba, Agnieszka Zakrzewska ...
{}7/10
WYJĄTKOWE HISTORIE DLA WSZYSTKICH WYJĄTKOWYCH KOBIET Osiem ...
Książka Przysięga
Przysięga Kimberly Derting
{}6.2/10
Nominacja 2012 do nagrody YALSA przyznawanej przez stowarzys...
Książka Eva Teva i więcej Tev
Eva Teva i więcej Tev Kathryn Evans
{}7/10
Świat nie powinien wiedzieć o naszych dziwactwach. Dwanaście...
Książka Zaliczenie z tragedii
Zaliczenie z tragedii Elizabeth LaBan
{}8/10
Książka Mrok
Mrok Alicja Wlazło
{}6.5/10
Nadchodzi mrok i nikt się przed nim nie ukryje! Laureen miał...

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się