Nauka po prostu. Wywiady z wybitnymi

Tomasz Rożek
Nauka po prostu. Wywiady z wybitnymi
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

"Nauka po prostu. Wywiady z wybitnymi" to zbiór wywiadów z uznanymi polskimi naukowcami, reprezentującymi różne dziedziny nauki - nanotechnologię, cybernetykę i robotykę, fizykę cząstek, badania mózgu, internet i jego rolę komunikacyjną, klimat i modyfikacje pogody, genetykę człowieka.

Celem książki jest ukazanie współczesnych wyników badań, przyszłości dyscyplin i ich związków z życiem i świadomością człowieka, wyjaśnienie trudnych tematów na przykładzie codziennych sytuacji, za pomocą przystępnego, barwnego, komunikatywnego języka. Dodatkowym atutem książki są zdjęcia naukowe z renomowanych agencji międzynarodowych oraz infografiki wyjaśniające omawiane w wywiadach mechanizmy i procesy.
Data wydania: 2011
ISBN: 978-83-7427-602-3, 9788374276023
Wydawnictwo: DEMART
Stron: 304

Autor

Tomasz Rożek Tomasz Rożek
Urodzony 30 listopada 1976 roku w Polsce (Katowice)
Nazywam się Tomasz Rożek. Z wykształcenia jestem fizykiem a z zawodu dziennikarzem naukowym. Kieruję działem naukowym w tygodniku Gość Niedzielny. Współpracuję lub współpracowałem z wieloma mediami m.in.: z redakcjami: Pytanie na Śniadanie, Teleexpr...

Pozostałe książki:

Człowiek Nauka. To lubię Kosmos
Wszystkie książki Tomasz Rożek

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Nauka po prostu. Wywiady z wybitnymi? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Nauka po prostu. Wywiady z wybitnymi. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl