Nawiedzony. Album grafiki użytkowej

Tom Hex
Nawiedzony. Album grafiki użytkowej
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

 
Nawiedzony to album grafiki użytkowej. Zawiera zachwycające, a jednocześnie odrażające (sądząc po opiniach krytyków) grafiki Toma Hexa, kompozytora, pisarza, poety i performera, w większości znane z witryny Tom-Hex.Art

Prace zostały okraszone komentarzem artysty wyjaśniającym genezę twórczych wizji, ich znaczenie i sposób spożytkowania. Dołączonych zostało też 21 krótkich historyjek w klimacie baśni, horroru i science-fiction opartych na autentycznych wydarzeniach z życia artysty.

Uwaga! W części prac Tom Hex ukrył Tajemne Przekazy Tylko Dla Wybranych. Są to bardzo głębokie nauki dotyczące natury rzeczywistości. Ich poznanie gwarantuje osiągnięcie wszelkiego szczęścia, dostatku i zdrowia. Nauki te zostały przez Hexa podsłuchane i odgapione od mądrych nauczycieli duchowych.

Niektórzy twierdzą, że Tom Hex to jedynie program sztucznej inteligencji, inni, że już umarł i kontynuuje to co robił za życia, czyli straszy. Są też głosy, iż Hex to tak naprawdę sześć osobowości uwięzionych w jednym ciele, co widać na przykładzie tytułowej grafiki przedstawiającej sześć twarzy uwięzionych w kropli krwi albo łzy. Jak jest w rzeczywistości? Przekonaj się zaglądając do środka. (Chyba, że się boisz). 
Wydawnictwo: własne
Kategorie: Komiks horror, Horror

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

"Kto szuka, ten znajdzie..."

5.11.2019

"Kto szuka, ten znajdzie, najpóźniej w momencie śmierci albo niedługo potem. Ojciec Felix Abuelo z San Bernardino" Dziwne to było, ale miało swój urok. Niektóre "wizje" rewelacyjne - moja ulubiona o Drzewie Świata;) Króciutka lektura nie dla wszystkich. Skrócik. "Album zawiera zachwycające i jednocześnie odrażające (sądząc po opiniach publiki)... Recenzja książki Nawiedzony. Album grafiki użytkowej

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Nawiedzony. Album grafiki użytkowej. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl