Nie proszę o wielkie znaki

Ernest Bryll
Nie proszę o wielkie znaki
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Prezentowany wybór poezji jest odmienny od wszystkich wcześniejszych zbiorowych wydań, które zachowywały zazwyczaj układ chronologiczny. Tym razem Autor, znający jak nikt wewnętrzne, często głęboko ukryte powiązania intelektualne i emocjonalne własnych wierszy, wydobył z całego dorobku najbliższy mu nurt metafizyczny. Powstała dzięki temu książka o charakterze bardzo osobistym, książka-wyznanie. Jedna z tych, jakich nie odkłada się po jednorazowej lekturze.
Data wydania: 2002
ISBN: 978-83-211-1646-4, 9788321116464
Wydawnictwo: Instytut Wydawniczy PAX

Autor

Ernest Bryll Ernest Bryll
Urodzony 1 marca 1935 roku w Polsce (Warszawa)
Polski poeta, pisarz, autor tekstów piosenek, dziennikarz, tłumacz i krytyk filmowy, także dyplomata. Oprócz działalności na niwie literatury i mediów, w latach 1991-1995 Bryll był ambasadorem Rzeczypospolitej w Republice Irlandii. 1974-1978 był dyr...

Pozostałe książki:

Eire. Wiersze Irlandzkie VI-XIX wiek Betlejem Poezja polska od średniowiecza do współczesności. Antologia Diabli wiedzą co... Wiersze i opowiadania polskich pisarzy Poezja naszego wieku
Wszystkie książki Ernest Bryll

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Nie proszę o wielkie znaki nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Nie proszę o wielkie znaki. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl