Niepewność jutra : 10 sposobów, jak pokonać lęk przed zmieniającym się światem

Bruce N. Eimer
Niepewność jutra : 10 sposobów, jak pokonać lęk przed zmieniającym się światem
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Nie wiemy, co nas spotyka w najbliższej przyszłości, zarówno jeśli chodzi o pracę, sytuację finansową, zdrowie, dach nad głową, jak i rodzinę. - Jak żyć w świecie, który ciągle stawia przed nami nowe wyzwania? - Jak radzić sobie z niepewnością jutra? - Jak zachować spokój, nie poddać się negatywnym emocjom, takim jak lęk, przygnębienie, smutek, wściekłość czy poczucie bezsilności? - Jak nauczyć się patrzeć w przyszłość z optymizmem? - Jak odzyskać wiarę we własne siły? Celem tej książki jest zaprezentowanie dziesięciu prostych sposobów na pokonanie niepewności w codziennym życiu. Kiedy nauczysz się tych metod i zaczniesz je stosować, poczujesz się szczęśliwy.
Data wydania: 2003
ISBN: 978-83-89120-52-6, 9788389120526
Wydawnictwo: GWP
Kategorie: Psychologia, Poradniki

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Niepewność jutra : 10 sposobów, jak pokonać lęk przed zmieniającym się światem aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Niepewność jutra : 10 sposobów, jak pokonać lęk przed zmieniającym się światem. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl