Niepokorne dusze

Wojciech Czernek
Niepokorne dusze
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Niewielka społeczność skrywająca ogromną tajemnicę. Dom z przerażającą historią. Szesnastolatka zakochana w ulubionym pisarzu.
Alicja jest dzieckiem idealnym. Dobrze się uczy, posiada wiele talentów, mieszkańcy Pąsowiejów ją uwielbiają i nazywają pieszczotliwie Kwiatuszkiem. Nastolatka dużo czyta, a jej ulubionym pisarzem jest Kuba Wilk, autor bestsellerów. Los sprawia, że Kuba ucieka z wielkiego miasta wprost do miejsca, które zamieszkuje dziewczyna.

Czy Alicja zdoła być wciąż tak uroczą osobą, gdy pojawią się zazdrość i pożądanie? Jak poradzi sobie z próbą rozkochania dorosłego mężczyzny? Czy Kuba będzie potrafił oprzeć się wdziękom tamtejszych kobiet? Gdzie przebiega granica między miłością a zwykłą fascynacją? Dlaczego znany pisarz powinien obawiać się o swoje życie w tej malowniczej miejscowości? I wreszcie, jakie tajemnice skrywa dom po mężczyźnie, którego miejscowi nazwali szaleńcem? Historia o dylematach, pokusach i walce o swoje cele. Jak wiele jesteśmy poświęcić dla lojalności wobec innych?
Data wydania: 2020-08-03
Wydawnictwo: WasPos
dodana przez: Vernau

Autor

Wojciech Czernek Wojciech Czernek
Urodzony w 1988 roku w Polsce (Bielsko-Biała)
Wojciech Czernek - absolwent Bielskiej Szkoły Przemysłowej na kierunku technik ochrony środowiska. Mąż i ojciec, patrzący w przyszłość z szerokim uśmiechem. Autor dwóch powieści „Amour Fou” z 2018 roku oraz „Lot Ikara” z 2019 roku. Gość międzynarodo...

Pozostałe książki:

Oczy zachodzące szkarłatem
Wszystkie książki Wojciech Czernek

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Niepokorne dusze nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Niepokorne dusze. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl