Nieuczciwy casting

Wich Henriette
Książka Nieuczciwy casting
Książka Nieuczciwy casting
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Kim, Franziska i Marie - bystre i przebojowe nastolatki tworzą klub detektywistyczny Trzy Wykrzykniki. Dziewczyny błyskotliwie prowadzą przeróżne śledztwa. Podążanie tropem tajemnic to pasjonujące zajęcie, któremu oddają się bez reszty. Poza tym detektywki wciąż na nowo muszą zdawać egzamin z przyjaźni, bo czasem niełatwo jest dojść do porozumienia tak odmiennym osobowościom jak Kim, Franziska i Marie. Wszyscy są przejęci castingiem. Również Marie chce poddać próbie swój talent wokalny i przekonać się, czy ma szansę wystąpić w programie telewizyjnym. W trakcie przesłuchania jury podejmuje zastanawiającą decyzję. Detektywki czują, że muszą bliżej przyjrzeć się tej sprawie…
Data wydania: 2011-08-24
ISBN: 978-83-911494-2-3, 9788391149423
Wydawnictwo: Sylabus
Stron: 136

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś dla nastolatek, które dopiero zaczynają przygodę z kryminałem :)

Dzięki serwisowi Na kanapie dostałam do przeczytania książkę dla młodzieży z serii "Trzy wykrzykniki" Henriette Wich Wydawnictwa Sylabus. "Nieuczciwy casting" to druga część tej serii. Bohaterkami powieści są Kim, Franziska i Marie, dziewczynki, które założyły klub detektywistyczny Trzy wykrzykniki. Wszystkie są miłośniczkami filmów i powieści kryminalnych, zwłaszcza, że ojciec Marie jest aktorem i gra komisarza policji w ich ulubionym serialu. Dziewczyny chciałyby sprawdzić swoje umiejętności detektywistyczne, ale na razie nie mają takich możliwości. Do czasu... Marie postanawia wziąć udzia... czytaj dalej »

MO
@rogalm2

Moja opinia o książce

Opinie
KN
@katarzynaa25
2011-11-10
Przeczytane (2011-11-10)
Polecam tę lekturę. Po pasjonującej pierwszej części "Telefon pułapka" byłam przekonana, że druga część mnie nie zawiedzie i się nie zawiodłam! "Nieuczciwy casting" zaskakują dynamiką akcji oraz zaskakującym rozwojem postaci. Młode dziewczyny detektywki są na śledztwie osób, które mieszają w konkursie wokalnym. Są pewne, że ktoś oszukuje i postanawiają rozwiązać tę zagadkę. Więcej nie zdradzam. Polecam.
serce | link |

Kategorie

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się