Niewidzialna rywalka. Prawdziwa perła

Jessica Matthews, Carol Wood
Książka Niewidzialna rywalka. Prawdziwa perła
Książka Niewidzialna rywalka. Prawdziwa perła
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Niewidzialna rywalka - Carol Wood (...) Cenna spoglądała przez okno, zawstydzona swoim wścibstwem. Pod drzewami na parkingu przychodni stało dwoje ludzi pogrążonych w rozmowie: wysoki, ciemnowłosy doktor Phil Jardine, starszy wspólnik przychodni w Nair, oraz doktor Helen Prior, praktykująca w pobliskim Stockton. Bez wątpienia czterdziestoparoletnia Helen, mająca na sobie obcisły granatowy kostium i pantofle na wysokich obcasach, była nadał piękna. Cenna zauważyła, że lekarka niedawno obcięła swe długie włosy i teraz nosiła krótką, modną fryzurkę. Często odwiedzała przychodnię, odkąd młoda żona Phila umarła w czasie poprzednich świąt Bożego Narodzenia. Cenna objęła spojrzeniem twarz mężczyzny, ale z tej odległości nie mogła dostrzec jej wyrazu. Przez otwarte okno dobiegł ją tylko beztroski śmiech Helen. W końcu odwróciła się, usiadła przy biurku i z ociąganiem zagłębiła się w dokumentach. Długie, ciemne włosy o kasztanowym połysku opadły jej na twarz, kryjąc roztargnioną minę. Dlaczego Helen miałaby się nie podobać Philowi? – myślała. W końcu od śmierci Maggie w wypadku narciarskim upłynął już rok i dwa miesiące. Czas, by Phil zaczął żyć na nowo... (...) Prawdziwa perła - Jessica Matthews Amy Wyman dostaje furii, gdy nowy szef oświadcza, że będzie kontrolował jej pracę na każdym etapie. Amy jest dyplomowaną pielęgniarko, wyjątkowo odpowiedzialną i sumienną i doskonale sobie radzi w każdej sytuacji. Czyżby jednak nie potrafiła sobie poradzić z wymagającym, nieufnym szefem? Harlequin Enterprises, 2002
Data wydania: 2002
ISBN: 83-238-0322-6, 8323803226
Wydawnictwo: Harlequin Enterprises
Seria: Harlequin Medical Duo
Stron: 314

Autor

Wychowała się na farmie w Kansas, gdzie czytanie było jej ulubionym zajęciem. Napisała kilka medycznych historii, które w końcu zwróciły uwagę redaktora Harlequin Mills & Boon w Londynie.

Książki Jessica Matthews

Wszystkie książki Jessica Matthews

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Niewidzialna rywalka. Prawdziwa perła aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Niewidzialna rywalka. Prawdziwa perła. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}