Szlachetny doktor Taylor

Jessica Matthews
Szlachetny doktor Taylor
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Jonas Taylor nie potrafił nigdzie zagrzać miejsca. Pracował u nich w zastępstwie lekarza, który wziął urlop z powodu choroby żony. Przyjechał tu miesiąc temu, a zostanie jeszcze trzy, po czym Stanton stanie się dla niego kolejną pozycją w już i tak imponującym życiorysie. Mimo to był pierwszorzędnym lekarzem. Nie mogłaby sobie wymarzyć lepszego. Ten człowiek był niezastąpiony w sytuacjach kryzysowych. A do tego był jednym z najbardziej przystojnych mężczyzn, jakich zdarzyło jej się poznać. Tak przystojnym, że nawet Dwight tracił przy nim wiele ze swego uroku. Ciemne, obcięte w stylu wojskowym włosy Jonasa nadawały mu surowy i arogancki wygląd, ale błysk czarnych oczu i pogodny uśmiech łagodziły to wrażenie. Przyznawał, że uwielbia spędzać czas na świeżym powietrzu. Jego opalona skóra zdawała się to potwierdzać. Był wysoki i szczupły. Zadziwiająco szczupły, zważywszy, ile jedzenia pochłaniał. Plotka niosła, że nie było dyscypliny sportu, której by nie uprawiał, i Megan podejrzewała, że w każdej odnosił sukcesy.
Data wydania: 2004
ISBN: 978-83-238-1949-3, 9788323819493
Wydawnictwo: Arlekin - Harlequin Enterprises
Seria: Harlequin Medical
Stron: 154

Autor

Jessica Matthews Jessica Matthews Wychowała się na farmie w Kansas, gdzie czytanie było jej ulubionym zajęciem. Napisała kilka medycznych historii, które w końcu zwróciły uwagę redaktora Harlequin Mills & Boon w Londynie. @Link

Pozostałe książki:

Dzień radości Dla dobra dziecka Czas ukojenia Jesteś zbyt blisko Zagubione serce
Wszystkie książki Jessica Matthews

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Szlachetny doktor Taylor nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Szlachetny doktor Taylor. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl