Niewierna

J. L. Butler
8.2 /10
Ocena 8.2 na 10 możliwych
Na podstawie 6 ocen kanapowiczów
Niewierna
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8.2 /10
Ocena 8.2 na 10 możliwych
Na podstawie 6 ocen kanapowiczów

Opis

FATALNE zauroczenie…

Rachel Reeves ma wszystko, czego można sobie zamarzyć. Idealną rodzinę, bogatego męża i wspaniały dom. Ale kiedy jej ukochane i jedyne dziecko opuszcza gniazdo, Rachel również czuje potrzebę zmiany. I ulega oszałamiającej przygodzie na jedną noc.

ŚMIERTELNY zwrot akcji…

Rachel natychmiast żałuje tej chwili słabości i zrywa kontakt z Chrisem. Rzuca się w wir pracy i wymazuje kochanka ze swojego życia. Do czasu wiadomość z nieznanego numeru, która zmienia wszystko.

NIEZAPOMNIANY finał

Ktoś zna jej tajemnicę i nie cofnie się przed niczym, by w zemście zniszczyć wszystko, co jest dla niej najdroższe. Jeśli Rachel nie odkryje kto to, może nawet stracić życie.

Tytuł oryginalny: Unfaithful
Data wydania: 2024-02-28
ISBN: 978-83-8310-606-9, 9788383106069
Wydawnictwo: Purple Book
Kategoria: Sensacja Thriller
Stron: 512
dodana przez: Vernau

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Kto jest Twoim stalkerem?

18.03.2024

Jak sam tytuł wskazuje "Niewierna" to małżeński thriller psychologiczny. Robert i Rachel to małżeństwo z ponad dwudziestoletnim stażem, którego córka wyfrunęła właśnie z gniazda. To historia kobiety, która poświęciwszy się w pełni macierzyństwu i domowi, po drodze zatraciła siebie. Czyż wiele z nas nie decyduje się właśnie na taki model? Gdy... Recenzja książki Niewierna

Niewierna

26.02.2024

Książkę „Niewierna” J.L. Butler wybrałam do przeczytania ze względu na intrygujący opis, ale i zachęcającą okładkę. Byłam jej niezwykle ciekawa odkąd tylko ją zobaczyłam. Jednak miałam trochę obawy, czy na pewno mi się ona spodoba. Rachel to główna bohaterka powieści „Niewierna”, matka, żona. Kobieta ma wszystko czego zapragnie. Kochający mąż, św... Recenzja książki Niewierna

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

@Diviana
2024-03-12
8 /10

Czy jeden wieczór może sprawić, że Twoje życie zmieni się całkowicie, że zaczniesz oglądać się przez ramię, a twoje nerwy będą napięte jak postronki. Dźwięk sms będzie wywoływał strach, a nie zaciekawienie? Rachel bohaterka książki „Niewierna” ma dobre życie, bogatego męża, który zapewnia jej wszystko czego potrzebuje, cudowny dom, przyjaciół. Czuje się jednak bardzo samotna, jej córka wyjechała na studia, mąż pracuje do późna, a ona snuje się po pustym domu. Postanawia więc wrócić do pracy zawodowej, pracowała kiedyś w wydawnictwie i spełniała się w tej pracy, trafia więc na jedną z imprez wydawniczych, na której spotyka swoją dawną miłość. Jeden wieczór zapomnienia, sprawia, że jej życie zmienia się diametralnie. Zaczyna dostawać smsy, pogróżki, znaczące kartki. Czuje się osaczona i obserwowana. Kto mógł dowiedzieć się o jej jedynym wieczorze. Czy to dawna miłość nie jest już tym kim była, kiedyś, czy postronny mężczyzna pracujący w sąsiedztwie? Kto zawsze wie gdzie ona się znajduje, zostawiając jej przerażające prezenty. Książka ta trzyma w napięciu i tak naprawdę aż do ostatnich wydarzeń nie wiadomo kto stoi za wszystkim, a zakończenie jest naprawdę zaskakujące.

| link |
@paulaczyta
2024-02-29
7 /10
Przeczytane

Wygasły ogień. Samotne małżeństwo. Fatalne zauroczenie

Rachel zdaje się mieć wszystko. Idealną rodzinę, męża, dom, pieniądze. Jednak gdy jej najstarsze dziecko opuszcza dom ona czuje się zagubiona, samotna, potrzebuje zmiany i znajduje ją... W jednorazowej nocnej przygodzie.

I choć przez chwilę było miło, zaraz potem pojawiają się wyrzuty sumienia. Rachel wraca do pracy, starając się zapomnieć o tamtej nocy. Aż jedna wiadomość zmienia wszystko.

Tajemnice mogą być potężną bronią, a ktoś zna tajemnice Rachel i może tym samym odebrać jej wszystko.

Zaskakująca, emocjonalna książka. Pokazuje jak jedna decyzja może zaważyć na całym życiu, jakie wielkie potrafią mieć konsekwencje krótkie chwile. Oraz jak potężne bywają tajemnice. Całość jest bardzo ciekawa i trzymająca w napięciu.

| link |
@mag-tur
2024-04-09
8 /10
Przeczytane
PA
@patrycjag0192
2024-04-02
9 /10
Przeczytane
@coolturka104
2024-03-17
7 /10
Przeczytane
@aneta5janiec12
2024-02-26
10 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Niewierna. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl