Nowe Królestwo

autor: Licia Troisi
Nowe Królestwo
4.32
Ocena 4.32 na 5 możliwych
Na podstawie 19 ocen kanapowiczów
Trzeci tom bestsellerowej trylogii o losach młodej wojowniczki Dubhe, która m...
Trzeci tom bestsellerowej trylogii o losach młodej wojowniczki Dubhe, która ma ocalić Wynurzony świat od Gildii - sekty zabójców, oddających hołd tyranowi o imieniu Aster. Jej zadanie nie jest łatwe, gdyż ciąży nad nią klątwa, a sekta pragnie ją wykorzystać do własnych celów. W czasie, gdy Gildia...
Pełny opis
Data wydania: 2008
ISBN: 9788371835841
Wydawnictwo: Videograf II

Recenzje

Wojny Świata Wynurzonego: Nowe Królestwo
Trzecia część "Wojen Świata Wynurzonego" jest ostatnią z całej tej serii. Książka jest kontynuacją "Kronik Świata Wynurzonego", ale jak sama data wydania kolejności książek pokazuje, nie trzeba czytać ich po kolei, aby wiedzieć o co chodzi, a nawet należy je przeczytać w kolejności roku wydania, ...
Napisz swoją opinię

Opinie

@Rebellish
@Rebellish 2010-03-22
Przeczytane (2009-04-22)
Skończyłam czytać zaledwie przed chwilą i nie ukrywam, pod koniec poleciało mi kilka łez, ale nie mogłam tego powstrzymać. Książka nie zachwyciła mnie, ale końcówka chwyciła za serce. Zakończenie co prawda banalne, gdyż można je spotkać w wielu tego typu książkach (o filmach nie wspominając), ale ma w sobie pewien urok i mnie osobiście się podobało. Uważam, że ta część jest najbardziej interesująca z całej trylogii. Bardzo mnie wciągnęła i w przeciwieństwie do wcześniejszych - czytałam ją z przyjemnością. Miła odmiana, gdyż poprzednie części niekiedy bardzo mnie nudziły i wręcz miałam ochotę odłożyć je na półkę. Czytając tę książkę czasami miałam wrażenie, że niektóre momenty autorka pisze tylko z przymusu. Inne były naciągane, banalne. Ale to tylko czasami, dlatego ta książka bardziej mi się spodobała od poprzednich. Cieszę się z niektórych rozwiązań w tej książce. Miło mi się ją czytało, jednak nie jest to lektura, do której mogłabym wrócić ponownie. Niestety, ale trylogia na jeden raz... i to dla wytrwałych.
@Yokan
@Yokan 2011-01-15
Przeczytane (2011-01-15)
Nic specjalnego jeśli chodzi o całą trylogię natomiast jeśli miała bym wskazać najlepszą część to była by zdecydowanie właśnie ta. Czytało mi się ją szybciej i chętniej od dwuch poprzednich jednak to nie zmienia faktu że to tylko jedna z wielu niczym się nie wyrużniająca trylogia.
@enedtil
@enedtil 2010-01-15
Przeczytane (2009-04-22)
To już koniec ... i dzięki za to. Nie dałabym rady z kolejnym tomem. Cały czas ten sam poziom - co prawda dobry lecz bez uniesień. Lekkie czytadło, które przejdzie bez echa. Co do całej trylogii - można przeczytać ale nie trzeba.
@Ledina
@Ledina 2011-05-23
Przeczytane (2011-05-23)
Piękna okładka, przynajmniej moim zdanie i świetna opowieść. Lepiej się czytało, niż drugi tom, przynajmniej ja odniosłam takie wrażenie. Ciekawy był romans Dubhe i tego księcia, Learhosa, czy jakoś tak. Naprawdę polecam.
@blackmoth
@blackmoth 2011-08-02
Przeczytane (2011-01-01)
Cała trylogia mnie urzekła, jednak ta część jest zdecydowanie najlepsza. Razem z dorastaniem Dubhe wykształca się coraz lepszy styl pisarki. Jestem zachwycona.
@Nessie_
@Nessie_ 2009-05-17
Przeczytane (2009-05-17)
Niesamowita książka :) Zabójca i Książę...Nie ukrywam, że zdziwiło mnie to i ucieszyło :DNaprawdę wciąga ;)
@Tosia15
@Tosia15 2012-12-16
Przeczytane (2012-01-01)
Książka świetna! Najlepsza z całej trylogii! ;)
Autorzy
Licia Troisi
Urodzona w Rzymie, 25 listopada 1980 roku. Jej pierwszą opublikowaną książką była "Nihal z Krainy Wiatru"wydana w 2004 roku. Jest to pierwsza książka z serii "Kroniki Świata Wynurzonego". Jest równ...
Inne książki:
Książka Kroniki Świata Wynurzonego. Nihal z Krainy Wiatru
Książka Kroniki Świata Wynurzonego.Talizman Mocy
Książka Wojny świata Wynurzonego: Sekta zabójców
Książka Dziedziczka smoka t.1
Książka Kroniki Świata Wynurzonego Tom 1
Współtworzący tą stronę
puchar @Nessie_ @Nessie_ pierwsza opinia