Nowe oblicze Greya

E.L. James
6.6 /10
Ocena 6.6 na 10 możliwych
Na podstawie 131 ocen kanapowiczów
Nowe oblicze Greya
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
6.6 /10
Ocena 6.6 na 10 możliwych
Na podstawie 131 ocen kanapowiczów

Opis

Kobiety na jej punkcie szaleją. Mężczyźni wiele zawdzięczają. Biblioteki apelują, by wycofać z obiegu. A powieść sprzedaje się w tempie egzemplarza na minutę!!! Trylogia „Pięćdziesiąt odcieni” rozpętała na świecie prawdziwe szaleństwo. Sprzedaż w Stanach Zjednoczonych sięgnęła 15 milionów już w pierwszych trzech miesiącach sprzedaży. Dla porównania osiągnięcie takiego sukcesu zajęło trylogii Stiega Larssona trzy lata! Powieść okupuje nieprzerwanie jednocześnie pierwszą, drugą i trzecią pozycję na prestiżowej liście bestsellerów e-bookowych magazynu „The New York Times”! Prawa do zagranicznych wydań sprzedano w kilka dni do kilkudziesięciu krajów! Prawa filmowe nabył Universal Pictures na drodze aukcji za niebagatelną kwotę pięciu milionów dolarów! Sprzedaż w Wielkiej Brytanii sięgnęła 100 000 egzemplarzy zaledwie w 7 dni od premiery! Pięćdziesiąt twarzy Greya to również najlepiej sprzedający się e-book w historii Random House UK! Ich przypadkowe spotkanie dało początek fali namiętności, która z czasem wcale nie osłabła. Wspólna codzienność okazała się nie lada wyzwaniem, któremu Anastasia i Chrstian dzielnie stawiają czoła w imię łączącego ich uczucia. Kochankowie wciąż dryfują po wzburzonym morzu uczuć, targani namiętnością i rozterkami, niepewni tego, co zgotuje im los. Czy najbardziej poruszająca historia miłosna tego roku zakończy się happy endem? A może piękny sen przerwie były szef Any, Jack Hyde, który poprzysiągł zemsty i cierpliwie czeka na swoją szansę? Sonia Draga, 2013
Data wydania: 2013-01-09
ISBN: 978-83-7508-596-9, 9788375085969
Wydawnictwo: Sonia Draga
Cykl: Pięćdziesiąt odcieni, tom 3
Stron: 688
Mamy 3 inne wydania tej książki

Autor

E.L. James E.L. James
Urodzona 7 marca 1963 roku w Wielkiej Brytanii (Willesden, Londyn)
Erika Leonard (znana jako E. L James) jest kierownikiem telewizyjnym, żoną oraz matką dwójki dzieci. Mieszka w Londynie. Od wczesnego dzieciństwa marzyła o pisaniu historii, które podbiją serca czytelników. Jednak musiała odłożyć te marzenia i skupi...

Pozostałe książki:

Mroczniej. Ciemniejsza strona Greya oczami Christiana Grey. Pięćdziesiąt twarzy Greya oczami Christiana Nowe oblicze Greya Pięćdziesiąt twarzy Greya Ciemniejsza strona Greya
Wszystkie książki E.L. James

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

EL James - Nowe oblicze Greya

3.03.2013
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Autor: EL James Tytuł: "Nowe oblicze Greya" Oryginalny tytuł: " Fifty Shades Freed" Tłumacz: Monika Wiśniewska Wydawnictwo: Sonia Draga Rok wydania 2013 Ilość stron: 686 "Ich przypadkowe spotkanie dało początek fali namiętności, która z czasem wcale nie osłabła. Wspólna codzienność okazała się nie lada wyzwaniem, któremu Anastasia i Christian dzie... {} Recenzja książki Nowe oblicze Greya

Nowe oblicze Greya

11.07.2013
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Erika Leonard (znana jako E.L James) jest kierownikiem telewizyjnym, żoną oraz matką dwójki dzieci. Mieszka w Londynie. Od wczesnego dzieciństwa marzyła o pisaniu historii, które podbiją serca czytelników. Jednak musiała odłożyć te marzenia i skupić się na rodzinie i swojej karierze. W końcu zdobyła się na odwagę i napisała swoją pierwszą powieść, ... {} Recenzja książki Nowe oblicze Greya

@Aly102@Aly102 {}

Grey po raz trzeci

31.10.2013
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

"(…) kocham także Christiana megalomana i kontrolującego Christiana, Christiana sekseksperta, perwersyjnego Christiana, romantycznego Christiana, nieśmiałego Christiana… lista nie ma końca". Nadszedł w końcu ten nieuchronny moment pożegnania się z bohaterami trylogii, która zachwyciła oraz jednocześnie wzburzyła miliony ludzi na całym świecie. O... {} Recenzja książki Nowe oblicze Greya

@awiola@awiola {}

Nowe oblicze bestselleru

3.02.2013

Mimo nieszczególnie pozytywnej opinii odnośnie I i II tomu, muszę przyznać: na ostatnią część trylogii "Pięćdziesiąt odcieni" czekałam z niecierpliwością. Do tego stopnia, że zamówiłam ją w przedsprzedaży. Dlaczego? Sama nie jestem w stanie powiedzieć, jednak losy Any i Christiana wciągnęły mnie bez reszty... Choć II tom zakończył się w taki spos... {} Recenzja książki Nowe oblicze Greya

Moja opinia o książce

Opinie

@askadze
2013-01-15
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 8 /10
Przeczytane

magnetyzm głównego bohatera jest dla mnie wciąż zagadką( na pewno nie jest to zasługa zdolności pisarki jeżeli chodzi o polot językowy i styl) a jednak Christian Grey urzeka zakończenie magiczne, czytałam dwa razy, chcąc poznać Greya jeszcze bardziej ;) pomimo nużących już scen erotycznych, powtórzeń, i tego wszystkiego o czym można przeczytać w baaardzo wielu recenzjach cała trylogia podobała mi się i pozostawiła leciutki niedosyt na jeszcze btw z takim fenomenem jeżeli chodzi o rynek książkowy jeszcze się nie spotkałam wszyscy mówią, czytają, myślą o.... Greyu ;)

{} | link |
@czpiotka
2014-06-29
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 8 /10
Przeczytane

Ledwo dobrnęłam do końca. Stanowczo za dużo słodyczy a za mało prawdziwego życia, wiało nudą. Cukierkowe życie chciałaby mieć każda z nas i właśnie dlatego czytamy. Przenosimy się w inny wymiar z daleka od kłopotów. Dobrnęłam do końca z ciekawości choć można było się domyślić szczęśliwego zakończenia. Najbardziej zaciekawiła mnie końcówka. Anna w oczach Greya przy pierwszym spotkaniu, wspomnienia z dzieciństwa. Dzięki temu można wywnioskować jak bardzo zmienił się główny bohater. Ostatecznie jestem na tak dla całej trylogii.

{} | link |
@Goszka
2013-03-15
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 3 /10
Przeczytane

TO jest podniesione do rangi bestsellera. Umarłam ze śmiechu. Naprawdę można się śmiać do rozpuku, czytając o wewnętrznej bogini panny Steele, haha. Zastanawiam się czy to był celowy zabieg autorki, czy też tak wyszło przypadkiem (nawiasem mówiąc... nie tylko to w tej powieści wyszło PRZ(W)YPADKIEM). Takiej ilości cukru dawno nie widziałam w żadnej książce. Zero umiaru, zero realizmu, polotu za grosz. Zdecydowanie najgorsza część z trylogii.

{} | link |
AG
2013-10-29
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 3 /10
Przeczytane

Takiej ilości cukru już dawno nie doświadczyłam w żadnej książce. Aż się niedobrze robiło od tych wyznań miłosnych, ochów i achów Anastasii i rozpieszczania jej przez Greya. Ogólnie rzecz biorąc, tom był bardzo nudny, wiele rzeczy się powtarzało, do tego jeszcze doszły częste retrospekcje. Ciekawą odmianą była zmiana perspektywy w końcówce książki, gdzie mogliśmy przeczytać jak wyglądało pierwsze spotkanie Any i Christiana jego oczami.

{} | link |
@Xtacy
2013-02-27
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 8 /10
Przeczytane

Wystawiłam tej części tak wysoką ocenę tylko ze względu na fakt, iż wszystko się w niej wyjaśniło. Pierwsza połowa - o Branabo! - od tego cukru można dostać niestrawności. Później na szczęście autorka postanowiła wprowadzić odrobinę akcji i dramatu pomiędzy zatyczki analne i kajdanki ;) Ogólnie dobra. Pierwsza i trzecia część najciekawsza.

{} | link |
LO
2013-10-11
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
Przeczytane

Z całej trylogii trzecia część wydaję się najsłabszą, całkowicie zwiodło mnie zakończenie liczyłam na coś ciekawszego niż rodzinna sielanka, ale z drugiej strony to jest już koniec serii, a zdecydowanie preferuję szczęśliwe zakończenia, dlatego jak dla mnie 5 gwiazdek:)

{} | link |
@Nancy
2017-07-14
Przeczytane

Wymęczyłam. Jak dwie poprzednie naprawdę mi się podobały, tak ta cześć była toporna, przesłodzona, mało autentyczna, wyreżyserowana. Idealne zakończenie bajki o księżniczce i nieco zboczonym księciu. Nie dla mnie takie "love story".

{} | link |
@Martynka86
2014-02-28
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 5 /10
Przeczytane Posiadane

Książka wciągnęła mnie dopiero pod koniec, ponieważ dopiero wtedy coś zaczęło się dziać. Fabułę chyba przegapiłam, za to akcja pojawia się tylko gdzieniegdzie. Już od początku zawiewa nudą i kilka razy chciałam ją porzucić w diabły.

{} | link |
@ola1806
2014-01-29
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 5 /10
Przeczytane

3 część "wielkiej" trylogii w sumie lekko zaciekawiła,ale ogólnie mam wrażenie kiepskie,nie tego się spodziewałam. Miało być ekscytująco,a szczerze to później te opisy scen seksu najchętniej bym ominęła bo zanudzały.

{} | link |
@Sheena
2013-02-10
Przeczytane

Zgadzam się z komentarzem askadze. :) Grey jest strasznie intrygującą i przyciągającą postacią, a sceny erotyczne już w drugiej części zaczynały mnie totalnie nudzić. Trylogia mimo wszystko mi się podobała ;)

{} | link |
@caterpillar
2013-07-09
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 1 /10

rzadko nie doczytuję książki do końca, ale tą po miesiącu męczarni rzuciłam w kąt. taka love story przytłoczyłaby chyba każdego...zdecydowanie najgorsza z całej słabej serii

{} | link |
@malami
2013-02-24
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
Przeczytane * Półka :)

Tak jak reszta z tej serii. Bardzo... interesująca. każda dziewczyna może jakąś swoją cechę odnaleźć w bohaterce jaką jest Anastasia, Mi się podobała daje jej maxa ;)

{} | link |
KA
2013-10-10
Przeczytane

Określiłabym ją raczej jako średnio dobrą, ponieważ już kolejne akty, które autorka opisała powtarzały się co było nudne. Sama historia mi się podobała.

{} | link |
@Magdis
2013-07-07
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 5 /10
Przeczytane Erotyczne.

A tu miałam nadzieję na jakiś przełom. A przełomu nie było. Szkoda gadać. Przeczytałam ale jakbym miała ją kupić, to szkoda by mi było pieniędzy.

{} | link |
@revencleee
2020-05-24
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
Przeczytane

Wciągająca i trzymająca w napięciu.
Zdecydowanie najlepsza z wszystkich trzech części tytułowego Greya. :)

{} | link |
Zaloguj się aby zobaczyć więcej

Cytaty z książki

“Myślę, że można się wściekać tak naprawdę tylko na tych, których się kocha."”
{}
#
“Chcę ci po prosu podarować cały świat (...) i jeszcze chronić cię przed nim. ”
{}
#
{} Dodaj cytat

Pozostałe książki z cyklu

Pięćdziesiąt twarzy Greya (wydanie filmowe)
Pięćdziesiąt twarzy Greya (...
E.L. James
{}5.5/10
Ponad 100 milionów sprzedanych egzemplarzy na całym świecie! Kiedy studentka literatury Anastasia St...
Ciemniejsza strona Greya
Ciemniejsza strona Greya
E.L. James
{}6.4/10
Drugi tom bestsellerowej serii niecierpliwie oczekiwany przez miliony czytelników! Perwersyjny seks,...
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl