O zarządzaniu ludźmi. 10 Idei HBR.

John P. Kotter, Max H. Bazerman, Marcus Buckingham, Clayton M. Christensen ...
Książka O zarządzaniu ludźmi. 10 Idei HBR.
Książka O zarządzaniu ludźmi. 10 Idei HBR.
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Niewystarczająca motywacja pracowników? Konflikty w zespole? Uchylanie się od obowiązków? Obecna sytuacja na rynku często uniemożliwia znalezienie czasu na rozwiązanie tego typu problemów. "O zarządzaniu ludźmi" przedstawia proste narzędzia, które pozwolą Ci usystematyzować proces zarządzania pracownikami i uczulą, na jakie sytuacje należy szczególnie zwracać uwagę! Dowiedz się m.in.: W jaki sposób wygrywać dzięki zarządzaniu… relacją z własnym szefem? Co robić, by utrzymać dyscyplinę w zespole? W jaki sposób mocniej i skuteczniej angażować jego członków? Jaką rolę odgrywa dziś etyka w biznesie? Czy na pewno jesteś etycznym menedżerem? Jak zachęcić pracowników do uczenia się? W jaki sposób dochodzić swoich racji w zespole? Z jakich narzędzi korzystają najskuteczniejsi liderzy? Poznaj je i wprowadź do swojej praktyki biznesowej! Jak chronić menedżerów przed… nimi samymi?  
Tytuł oryginalny: HBR's 10 must reads on managing people
Data wydania: 2012
ISBN: 978-83-63662-01-1, 9788363662011
Wydawnictwo: ICAN Institute
Seria: Kolekcja 10 IDEI, seria 1
Kategoria: Ekonomia
dodana przez: Mirko

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka O zarządzaniu ludźmi. 10 Idei HBR. nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka O zarządzaniu ludźmi. 10 Idei HBR.. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}