Oczami intuicji

Judith Orloff
Oczami intuicji
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Czy zastanawiasz się czasem co znaczy”kieruj się głosem intuicji”

Czy słyszałeś o ludziach, którzy dzięki „intuicji” odnoszą sukcesy w domu i pracy?

Czy chciałbyś odkryć w sobie „siłę intuicji” i „ukryte talenty”

Przeczytaj tą książkę i poznaj historię oraz nauki jednej z największych osobowości współczesnej medycyny alternatywnej.

Dr Judith Orloff, autorka bestsellerów „New York Timesa”, opowiada niesamowitą historię swojego życia i pokazuje, jak rozpoznać własne talenty intuicyjne i uwierzyć w nie, aby dzięki nim zmienić na lepsze swoje życie oraz życie ludzi z naszego otoczenia.

W wydaniu zaktualizowanym dr Orloff przedstawia refleksję na temat przebiegu swojej kariery zawodowej oraz rewolucyjnych zmian, które od czasu pierwszej publikacji tego tytułu na rynku amerykańskim odmieniły oblicze współczesnej medycyny i psychiatrii. Rozbudowuje swoje pierwotne pomysły i przedstawia pogłębioną analizę znaczenia intuicji w procesie podtrzymywania zdrowia fizycznego, a także dobrego samopoczucia. Przywołuje w tym celu przykłady z własnego życia oraz z życia swoich pacjentów. To jednocześnie niesamowity pamiętnik z podróży pewnej kobiety, która starała się zaakceptować intuicję jako narzędzie terapeutyczne, oraz kompleksowe spojrzenie na kwestię możliwości doskonalenia własnej intuicji w celu poprawy stanu swojego zdrowia i całkowitego przeobrażenia swojego codziennego życia.

OPINIE

„Judith Orloff to naprawę utalentowana gawędziarka, a jej książka wciąga jak thriller. (…) Pozwolę sobie na intuicyjną deklarację, że ta książka zdaje się po prostu słuszna”. – Jesse Kornbluth, „Huffington Post”

„Jedna z tych nielicznych książek, które mają szansę wzbudzić falę i wywołać rewolucję w społeczności zawodowej. Inspirujące, wzniosłe wyznanie bardzo odważnej lekarki”.    – Larry Dossey, M.D.

„Jeśli ktokolwiek jest w stanie przerzucić most między sferą zjawisk paranormalnych a światem Zygmunta Freuda, to tylko dr Judith Orloff”.     – „New York Post”

„[Dr Judith Orloff] z wielką wrażliwością łączy światy duchowy i materialny, umożliwiając czytelnikowi dotknięcie głębszych tajemnic życia”.   – Deepak Chopra

Data wydania: 2012-10-19
ISBN: 978-83-7746-240-9, 9788377462409
Wydawnictwo: MT Biznes
Stron: 350
dodana przez: chudini0505

Autor

Judith Orloff Judith Orloff
Urodzona 25 czerwca 1951 roku
Amerykańska psychiatra i autorka pięciu książek. Jest absolwentką University of Southern California. Specjalizuje się w leczeniu osób o zbyt wysokim stopniu wrażliwości.

Pozostałe książki:

Empatia poradnik dla wrażliwych Wolność emocjonalna Błogość życia Uzdrawianie intuicyjne
Wszystkie książki Judith Orloff

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Oczami intuicji? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Oczami intuicji. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl