Oczami Jezusa

Carver Alan Ames
6 /10
Ocena 6 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Oczami Jezusa
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
6 /10
Ocena 6 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Doskonała opowieść o życiu Jezusa napisana na podstawie mistycznych objawień Autora, przypominających wizje bł. Anny Katarzyny Emmerich czy św. Brygidy Szwedzkiej. To opowieści wyjątkowe ponieważ narratorem jest sam Jezus, a wszystkie wydarzenia obserwujemy Jego oczami. O zgodności książki z nauką Kościoła świadczy imprimatur udzielone przez katolickiego biskupa Percivala Fernandeza. Książkę polecamy każdemu, kto chce lepiej poznać Jezusa, po to by go kochać i naśladować.
Data wydania: 2013
ISBN: 978-83-61989-92-9, 9788361989929
Wydawnictwo: Esprit
Stron: 584
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Autor

Carver Alan Ames Carver Alan Ames
Urodzony 9 listopada 1953 roku w Wielkiej Brytanii (Londyn)
Alan Ames to Australijczyk, charyzmatyk, mistyk i wielki chrześcijański mówca. Autor bestsellerowej książki Oczami Jezusa.

Pozostałe książki:

Bóg jest z nami. Przesłania Alana Amesa do codziennego rozważania Chodzić w Duchu Świętym. Życie i duchowa droga Carvera Alan Amesa Doświadczenie Boga Serce naszej matki Bitwa o życie i dusze
Wszystkie książki Carver Alan Ames

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Patrzeć na świat oczami Jezusa

23.07.2013

Chyba żadna książka spośród wszystkich przeczytanych w tym roku nie wprawiła mnie w tak wielkie zakłopotanie. Dlaczego? O tym za chwilę… C.A. Amesa doświadczał prywatnych objawień od 1994 r. Jego wizje podobne były do tych, których doświadczyły bł. Anna Katarzyna Emmerlich i św. Brygida Szwedzka. Z czasem autor dostał polecenie od samego Boga, ab... Recenzja książki Oczami Jezusa

Moja opinia o książce

Opinie

@jaro82
2015-10-02
Przeczytane

Wciągająca, pisana prostym i zrozumiałym językiem, opowiada o nieznanych wcześniej wydarzeniach i spotkaniach z życia Jezusa oraz dokładnie opisuje zachowania apostołów widzianych Jego oczami.

| link |
@Anjanka
2021-05-02
6 /10
Przeczytane ✝️ Religia i duchowość

Cytaty z książki

O nie! Książka Oczami Jezusa. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2023 nakanapie.pl