Odbudowana. Czyli jak przebudzić wiernych, dotrzeć do zagubionych i nadać Kościołowi znaczenie

Michael White, Thomas Corcoran
Książka Odbudowana. Czyli jak przebudzić wiernych, dotrzeć do zagubionych i nadać Kościołowi znaczenie
Książka Odbudowana. Czyli jak przebudzić wiernych, dotrzeć do zagubionych i nadać Kościołowi znaczenie
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Czerpiąc z mądrości zaczerpniętej od dobrze rozwijających się dużych wspólnot oraz nowatorskich liderów biznesowych, i jednocześnie osadzając swoją wizję na eucharystycznym centrum wiary katolickiej ksiądz Michael White i jego świecki współpracownik Tom Corcoran przedstawiają porywającą i inspirującą historię tego jak przywrócili swoją parafię do życia. "Odbudowana czyli jak przebudzić wiernych, dotrzeć do zagubionych i nadać Kościołowi" znaczenie jest opowieścią o zaprzestaniu wszystkiego i zmianie optyki. Gdy ich parafia znalazła w krytycznym punkcie, White i Corcoran zadali sobie pytanie, co mogliby zrobić, żeby Kościół nabrał znaczenia dla katolików i zdali sobie sprawę, że odpowiedź znajduje się w samym sercu Ewangelii. Ich wierność Ewangelii nie tylko potroiła liczbę wiernych uczestniczących w mszach weekendowych, ale zaowocowała również większymi datkami, wspaniale funkcjonującymi grupami posługi i tętniącą życiem, gruntownie katolicką duchową odnową. White i Corcoran zachęcają wszystkich katolickich liderów do korzystania z ich wizji, strategii i do odbudowania swoich parafii. Oferują bogactwo wskazówek dla tych, którzy mają odwagę ich wysłuchać.  
Tytuł oryginalny: Rebuilt: Awakening the Faithful, Reaching the Lost, and Making Church Matter
Data wydania: 2013
ISBN: 978-83-63739-04-1, 9788363739041
Wydawnictwo: Przystanek Jezus
Seria: Nowa Ewangelizacja
Kategoria: Religia i Teologia
Stron: 352
dodana przez: mrbiggles

Autor

Michael White to były wykładowca d’Overbroeck College w Oksfordzie, redaktor naukowy „GQ” i korespondent „Sunday Express”, a także – co ciekawe – członek popularnego w latach osiemdziesiątych zespołu Thompson Twins. Napisał kilkadziesiąt książek nauk...

Książki Michael White

Wszystkie książki Michael White

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Odbudowana. Czyli jak przebudzić wiernych, dotrzeć do zagubionych i nadać Kościołowi znaczenie nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Odbudowana. Czyli jak przebudzić wiernych, dotrzeć do zagubionych i nadać Kościołowi znaczenie. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}