Ona ma siłę

Emily Nagoski
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 4 ocen kanapowiczów
Ona ma siłę
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 4 ocen kanapowiczów

Opis

 
Między nami, kobietami – wyjątkowy poradnik o seksualności kobiet.

Bestseller New York Timesa!

Przełomowy poradnik o seksualności kobiet - o tym, czym jest pożądanie, o tym czego (i dlaczego) się wstydzimy, o współistnieniu typowych dla kobiet mechanizmów pobudzenia i hamowania seksualnego, o fantazjach erotycznych, o kontekście, czyli emocjach, które towarzyszą kobietom w chwilach intymnych, o roli stresu w łóżku i o wielu innych sprawach. Autorka poradnika, Emily Nagoski, obala liczne mity, pomaga kobietom oswoić własną seksualność i przede wszystkim pokochać własne ciało, czyniąc z różnorodności i niedoskonałości piękno i prawdziwą siłę.  W książce znajdują się liczne arkusze do samooceny oraz interaktywne ćwiczenia.

Ona ma siłę jest najlepszym poradnikiem, który poprawił życie seksualne i samoocenę kobiet w wielu krajach. 
Tytuł oryginalny: Come As You Are
Data wydania: 2015-02-03
ISBN: 978-83-280-2593-6, 9788328025936
Wydawnictwo: W.A.B.
Stron: 394
dodana przez: Gabriela_Deda
Mamy 2 inne wydania tej książki

Autor

Emily Nagoski Emily Nagoski
Urodzona w 1977 roku w USA
Emily Nagoski jest edukatorką seksualną i badaczką oraz autorką książki Come as You Are. Obecnie jest dyrektorem edukacji wellness w Smith College, gdzie prowadzi kurs na temat seksualności kobiet.

Pozostałe książki:

Wypalenie Ona ma siłę. Przełomowy poradnik o seksualności kobiet
Wszystkie książki Emily Nagoski

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Ona ma siłę

25.02.2024

Ona ma siłę to poradnik napisany przez edukatorkę seksualną Emily Nagoski, która od lat pomaga kobietom w rozwiązywaniu problemów seksualnych. To nie jest typowy poradnik, nie podaje gotowych rozwiązań. Jest to w dużej mierze skupienie się na psychice kobiet, na ich stanie wewnętrznym. Autorka zmusza czytelnika do przemyśleń do zajrzenia w głąb si... Recenzja książki Ona ma siłę

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

@Gabriela_Deda
@Gabriela_Deda
2019-07-20
10 /10
Przeczytane

Z początku nie miałam zamiaru pisać opinii o tej książce, chociaż już od pierwszych stron wiedziałam, że będzie rewelacyjna. Ta pozycja porusza niezwykle ważny temat, o którym należy mówić i to właśnie autorka pokazała mi, że nie ma nic złego w mówieniu o nim - wręcz przeciwnie, o seksualności kobiet należy mówić sporo, ponieważ dla niektórych to wciąż temat tabu.
"Ona ma siłę" to rewelacyjna książka dla wszystkich kobiet - zarówno dla tych, które mają niezwykle udane życie seksualne, jak i dla tych, które mierzą się z różnego rodzaju problemami. Główna myśl płynąca z tej książki to "wszystkie jesteśmy inne, ale wszystkie jesteśmy NORMALNE". Większość kobiet nie ma żadnych zaburzeń seksualnych, mimo że większość z nich myśli, że tak właśnie jest. Emily Nagoski pokazuje, dlaczego kobiety na całym świecie żyją w przekonaniu, że jest z nimi coś nie tak. Co więcej - pokazuje także, jak walczyć z tym sposobem myślenia, jak sobie z nim poradzić i w końcu zacząć cieszyć się życiem (również tym seksualnym). Na końcu autorka pisze: "Napisałam tę książkę, aby nauczyć kobiety pewności siebie i radości". I rzeczywiście tak jest.
Powtórzę raz jeszcze - uważam, że po tę pozycję powinna sięgnąć absolutnie każda kobieta, a już w szczególności te, które myślą, że mają jakiekolwiek zaburzenia (zbyt często mam ochotę na seks; nie mam ochoty na seks; moje fantazje seksualne są chore; o niczym nie fantazjuję, to dziwaczne itp.). Nie macie żadnych zaburzeń, jesteście normalne. A w książce...

| Komentarze (1) | link |
@czytampolecam
2024-02-25
7 /10
Przeczytane
@Ivciak
2023-11-16
8 /10
Przeczytane
@Jaksieczyta
2022-06-28
7 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Ona ma siłę. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl