Ona w jego oczach. Znani mężczyźni o kobietach

Ilona Adamska
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Ona w jego oczach. Znani mężczyźni o kobietach
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Książka ta to zbiór opowiadań 35 znanych mężczyzn o kobietach. Wystąpili w niej m.in. Andrzej Blikle, Jan Kanty Pawluśkiewicz, Roman Rogowiecki, prof. Jerzy Bralczyk, Andrzej Pągowski, Artur Partyka, Przemysław Saleta, Marcin Kwaśny, Daniel Wieleba, Maciej Jachowski, Emilian Kamiński, Andrzej Krzywy, Andrzej Nejman, Grzegorz Wons, Jacek Borkowski, Krzysztof Pieczyński, Ryszard Rembiszewski, Piotr Tymochowicz, Andrzej Saramonowicz, Sabor Czarnota, Łukasz Zagrobelny, Artur Chamski, Bogdan Gajkowski, Radosław Majdan czy Marek Włodarczyk.
Data wydania: 2013-03-12
ISBN: 978-83-936414-0-6, 9788393641406
Wydawnictwo: I. D. Media
Stron: 210

Autor

Ilona Adamska Ilona Adamska Ilona Adamska, wydawca i redaktor naczelna Imperium Kobiet oraz Law Business Quality, właścicielka agencji PR I.D.MEDIA, Ambasadorka Przedsiębiorczości Kobiet, motywatorka.

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Kobieta męskim okiem…

11.04.2013

Kobieta męskim okiem… „O kobietach właściwie nie powinno się mówić. Jeżeli już wolno, to raczej o kobiecie. To rozróżnienie wydaje mi się potrzebne, gdyż liczba mnoga wskazuje na coś statystycznego albo ustawia wypowiadającego się w pozycji kogoś, kto się zna na rzeczy. A chyba nie ma nic śmieszniejszego niż mężczyźni, którzy są ekspertami od... Recenzja książki Ona w jego oczach. Znani mężczyźni o kobietach

Moja opinia o książce

Opinie

@Bujaczek
2013-04-11
10 /10
Przeczytane Posiadam ;)

Jestem oczarowana tą publikacją i jeszcze nie raz będę do niej powracać. Lekka forma przekazu, która bawi, wzrusza, poucza, ale i krytykuje. To prawdziwa skarbnica wiedzy nie tylko dla kobiet, ale i mężczyzn, którzy nie zawsze doceniają co mają i uważają się za znawców kobiet choć tak naprawdę nimi nie są. „Ona w jego oczach. Znani mężczyźni o kobietach” moim zdaniem jest pozycją obowiązkową dla pań w każdym wieku.

| link |

Cytaty z książki

O nie! Książka Ona w jego oczach. Znani mężczyźni o kobietach. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl