Opowieści z Przeklętej Doliny: Ucięta Mowa - ebook

Konrad Staszewski
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Opowieści z Przeklętej Doliny: Ucięta Mowa - ebook
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Zapraszam do krainy owianej legendą i osnutej mgiełką tajemniczości. Wsiądźcie wraz z detektywem do pociągu, który zawiezie was donikąd. Razem z nim odkryjcie prawdę ukrytą w księdze starego rodu i klątwę miasteczka. Tutaj magia miesza się z rzeczywistością, a mitologia z realnością. Czy w klasztorze kryje się odpowiedź na pytanie kto jest mordercą i czy ktoś stosuje tajemne praktyki w zbrodniczych celach? Razem ze mną przekroczcie bramy Przeklętej Doliny i rozwiążcie pierwszą z zagadek. A może się boicie? A może to sam detektyw dybie na życie swojej siostry? Czy odnajdzie zaginioną matkę i jakie związki łączą ją z hrabią? Drugie wydanie (poprawione i niedostępne w wersji darmowej). Ucięta Mowa jest kryminałem fantasy, przeznaczonym dla dorosłych czytelników, w którym autor przemycił "Ansuz" - pierwszą runę. W książce znajdziemy i tajemniczy zakon i zagadkę kryminalną, a także zakazaną miłość. Jest to pierwsza powieść z cyklu "Opowieści z Przeklętej Doliny". W założeniu każdy tom będzie związany z inną runą. Premiera drugiego tomu "Język Plonów" przewidziana jest na 2012 rok.
Data wydania: 2010
ISBN: 978-83-61184-70-6, 9788361184706
Wydawnictwo: A3M

Autor

Konrad Staszewski Konrad Staszewski Konrad Staszewski – rocznik 1982, mieszka w Sosnowcu. Ukończył naukę na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego (praca licencjacka dotyczyła prawa autorskiego), a obecnie studiuje podyplomowo dziennikarstwo. Jak widać, jego powołaniem j...

Pozostałe książki:

Śmierć na śniegu Antologia KRYMINALNA 13 Opowieści z Przeklętej Doliny: Ucięta Mowa - ebook Po 100 słowie. Szortal Fiction 2 Wsłuchaj się w siebie - ebook
Wszystkie książki Konrad Staszewski

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Opowieści z Przeklętej Doliny: Ucięta Mowa - ebook? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

@Paulka
2011-04-04
10 /10

Cytaty z książki

O nie! Książka Opowieści z Przeklętej Doliny: Ucięta Mowa - ebook. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat