Password

Cassia Leo
Książka Password
Książka Password
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Brina Kingston właśnie straciła pracę jako korporacyjny szpieg i jej związek z miliarderem Lukiem Maxwellem zakończył się. Brina wierzy, że ma jedną szansę na pokazanie Lukowi, jak bardzo jest jej przykro, że go oszukała, dopóki nie odkryje, że może być za późno. Luke Maxwell znajduje się na szczycie swojej gry, gdy przygotowuje się do odsłony najbardziej innowacyjnego oprogramowania stworzonego do tej pory, ale nic z tego nie ma znaczenia, kiedy wszystko, o czym może myśleć to Brina. Chce jej wybaczyć niedoszłe zniszczenie największego projektu w jego karierze, ale szybko odkryje, że może on też być tym, który będzie potrzebował przebaczenia. Brina Kingston has just lost her job as a corporate spy and her relationship with billionaire Luke Maxwell has ended. Brina believes she has one chance to show Luke how sorry she is for deceiving him, until she discovers it may be too late. Luke Maxwell is at the top of his game as he is set to reveal his most innovative software creation to date, but none of it matters when all he can think about is Brina. He wants to forgive her for nearly destroying the biggest project of his career, but he soon finds that he may be the one in need of forgiveness.  
Data wydania: 2012-12-28
ISBN: 978-1-4819-8771-4, 9781481987714
Wydawnictwo: Gloss Publishing LLC
Cykl: Luke, tom 4
Stron: 51
dodana przez: bookkeeper

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Password nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Password. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}