Pełnia twoich możliwości. Jak dać z siebie wszystko, osiągnąć cel i uniknąć wypalenia

Brad Stulberg, Steve Magness
9 /10
Ocena 9 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Książka Pełnia twoich możliwości. Jak dać z siebie wszystko, osiągnąć cel i uniknąć wypalenia
Książka Pełnia twoich możliwości. Jak dać z siebie wszystko, osiągnąć cel i uniknąć wypalenia
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
9 /10
Ocena 9 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Wielozadaniowość daje nam iluzję efektywności. Próbujemy łączyć karierę, życie prywatne i pasję tak, aby odczuwać satysfakcję na każdym polu, tymczasem jesteśmy tylko bardziej sfrustrowani i wypaleni. Dlaczego tak się dzieje? Jak tego uniknąć? Autorzy tej książki przeanalizowali historie spełnionych artystów, naukowców i sportowców, którzy osiągają sukcesy i cieszą się życiem. Wyciągnęli wnioski z ich doświadczeń, a następnie opracowali zestaw zasad i wskazówek, którymi powinniśmy się kierować, jeśli chcemy stale osiągać świetne wyniki w wybranej dziedzinie. Nie walcz ze zmęczeniem. Odpocznij!Wykorzystaj moc ludzi, którymi się otaczasz.Skupiaj się na jednym zadaniu naraz. Chcesz osiągnąć pełnię swoich możliwości? Oto skuteczny poradnik, który podpowie ci, jak nie zużyć całej energii już w połowie drogi do sukcesu.
Data wydania: 2018-04-04
ISBN: 978-83-7515-496-2, 9788375154962
Wydawnictwo: Otwarte
Stron: 288

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Pełnia twoich możliwości. Jak dać z siebie wszystko, osiągnąć cel i uniknąć wypalenia aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie
@mskibka98
@mskibka98
2019-08-12
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 9 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Pełnia twoich możliwości. Jak dać z siebie wszystko, osiągnąć cel i uniknąć wypalenia. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}