Recenzje książki "Pentagram"

Dodaj swoją recenzję

"Pentagram"- Jo Nesbo

@Wiejska_biblioteczka @Wiejska_biblioteczka · 2019-08-06 12:39:07

Już od dobrych kilku miesięcy nie miałam w rękach nic od Jo Nesbo. Ale to tylko zbieg okoliczności. Teraz ponownie powracam do kolejnej części z Harrym Holem. "Pentagram" brzmi i wygląda intrygująco, więc nie czekam i zanurzam się w tej lekturze. Stolicą Norwegii wstrząsają makabryczne zbrodnie. Po ulicach Oslo gra... czytaj dalej »

Kurier Śmierci – Jo Nesbø „Pentagram”

@MarionetkaLiteracka @MarionetkaLiteracka · 2016-05-06 07:37:40

Z powieści kryminalnych można się wiele dowiedzieć. Czytając daną książkę widzimy jak wygląda praca policji od wewnątrz, czym zajmuje się antropolog oraz lekarz sądowy. Wiele postaci kreowanych jest na wzór, który powinniśmy naśladować. Jest jednak wyjątek. Nazywa się on Harry Hole. Policjant, jak się dowiadujemy pracujący w wydziale zabójstw już o... czytaj dalej »

Idealna pozycja dla miłośników mocnych, trzymających w napięciu książek o zagadkowej fabule i niespodziewanych zwrotach akcji. Polecam!!

@kasandra @kasandra · 2013-02-06 20:17:09

Polubiłam i to bardzo twórczość norweskiego pisarza Jo Nesbo. Za mną kilka jego książek a dziś zabrałam się za „Pentagram”, który jest piątym tomem cyklu „Harry Hole” i jednocześnie trzecią częścią „Trylogii z Oslo”. Kilka słów o treści... Nasz główny bohater, ekscentryczny policjant Harry, po wcześniejszych wybrykach alkoholowych zostaje zwolnio... czytaj dalej »

Harry Hole po raz trzeci

@Sil @Sil · 2012-02-13 22:20:43

Harry Hole po raz trzeci „Pentagram” Jo Nesbo wyd. Dolnośląskie, Grupa Publicat seria: Trylogia z Oslo rok: 2011 (pierwsze wydanie 2003) + audiobook 2011 str. 376 Ocena: 5/6 Tak, tak. Po raz kolejny miałam wielką przyjemność gościć w mych skromnych progach wspaniałego, norweskiego komisarza, Harrego Hole. Muszę przyznać, że zanim rozpoczęłam wędr... czytaj dalej »

Jo Nesbø „Pentagram”

@xVariax @xVariax · 2011-03-07 20:28:07

Jo Nesbø: z wykształcenia ekonomista z zamiłowania pisarz. Autor Trylogii z Oslo. Wielokrotny laureat nagród literackich, w tym prestiżowego Rivertona i Szklanego Klucza. Pentagram zamyka serię o inspektorze Harrym Holle. Ten, mający problemy alkoholowe policjant, zaczyna przysparzać naczelnikowi wydziału Bjarnemu Møller’owi coraz więcej problemó... czytaj dalej »

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się