Podręcznik EFT. Radykalne usuwanie każdej dolegliwości

Gary Craig
Podręcznik EFT. Radykalne usuwanie każdej dolegliwości
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Teraz także polscy czytelnicy mają szansę poznać źródłowe materiały, twórcy EFT - Gary'ego Craiga. Jak twierdzi autor i prekursor tej metody, EFT to lepsza jakość życia.
EFT (Emotional Freedom Techniques), czyli Techniki Emocjonalnej Wolności to jedno z największych i najważniejszych odkryć na polu terapii i leczenia.
Według metody, za złe samopoczucie (stres, lęk, depresja) oraz dolegliwości fizyczne (migrena, rak) odpowiedzialne są negatywne emocje. Jeśli zaczniesz stosować bezbolesne procedury takie jak, opukiwanie palcami punktów meridianowych, znajdujących się m.in. na głowie i dłoniach, to już nigdy nie spojrzysz tak samo na tradycyjny proces leczenia, bo EFT przynosi efekty, jakich nie zagwarantuje żadna inna metoda, a jej skuteczność sięga aż 90%.
EFT to metoda zarówno dla laików, jak i profesjonalistów. Dzięki niej pomożesz sobie i innym: w stresie dnia codziennego, drobnych dolegliwościach oraz poważnych chorobach. EFT sprawi, że negatywne emocje znikną, a Ty osiągniesz zdrowie i emocjonalną wolność.
Data wydania: 2011
ISBN: 978-83-7377-464-3, 9788373774643
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Podręcznik EFT. Radykalne usuwanie każdej dolegliwości nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Podręcznik EFT. Radykalne usuwanie każdej dolegliwości. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl