Podróże furmana Szejtroczka. O gajowym Chrobotku i jeleniu Wietrzniku

Václav Čtvrtek
Książka Podróże furmana Szejtroczka. O gajowym Chrobotku i jeleniu Wietrzniku
Książka Podróże furmana Szejtroczka. O gajowym Chrobotku i jeleniu Wietrzniku
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

W mieście Jiczynie mieszkał sobie niby zwykły furman - Szejtroczek. Ale widział kto, żeby furman miał konia, który był kiedyś... sumem? Szejtroczka obdarował tak wyjątkowym prezentem wodnik Czesałek. To tylko początek przygód wesołego furmana. Posłuchajcie koniecznie tej i innych po raz pierwszy publikowanych w Polsce opowieści z życia Szejtroczka i jego wyjątkowego konia, Bułeczki! Spotkacie w nich olbrzymy i rusałki, a nawet tajemniczego Ognistego Luda. O gajowym Chrobotku i jeleniu Wietrzniku Czy wiecie, co to jest trzydziestak szóstak? Nie? Poznajcie więc wspaniałego jelenia Wietrznika, którego rozłożyste rogi mają właśnie 36 odgałęzień, i jego zacnego przyjaciela i opiekuna: gajowego Chrobotka. W ich lesie żyje wiele stworzeń: lisica Miotełka, niedźwiedź Gromobur, zając Szastaj, dzik Karabuchta, no i wodnik o dziwnym, skądinąd, imieniu Barbara! W lesie mieszka także piękna Józefa, która bardzo lubi gajowego Chrobotka... Na pewno jednak nie lubi go paskudny, bogaty pan Krępak i jego pies Herszcik! Książka rekomendowana dla dzieci od lat 4.  
Tytuł oryginalny: Cesty formana Sejtrocka, O hajnem Robatkovi a jelenu Vetrnikovi
Data wydania: 2008-04-29
ISBN: 978-83-61174-88-2, 9788361174882
Wydawnictwo: Polityka
Seria: Cała Polska Czyta Dzieciom
Kategoria: Dla dzieci
Stron: 228

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Podróże furmana Szejtroczka. O gajowym Chrobotku i jeleniu Wietrzniku nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Podróże furmana Szejtroczka. O gajowym Chrobotku i jeleniu Wietrzniku. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}