Położna. 3550 cudów narodzin

Jeanette Kalyta
7 /10
Ocena 7 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Książka Położna. 3550 cudów narodzin
Książka Położna. 3550 cudów narodzin
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
7 /10
Ocena 7 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Książka i dla rodziców, i tych, którzy chcą nimi zostać „Położna. 3550 cudów narodzin” to autobiograficzna opowieść Jeannette Kalyty, najbardziej znanej polskiej położnej. Wzruszająca, momentami zabawna, głęboko prawdziwa historia jej życia i pracy. Niezwykły dokument cudu narodzin dziecka i mocny głos w społecznej dyskusji na temat podmiotowości kobiety w czasie porodu. Historie par i matek rodzących pod opieką Jeannette Kalyty wywołują żywe emocje i skłaniają do refleksji. To książka i dla rodziców, i tych, którzy chcą nimi zostać.
Data wydania: 2014-01-13
ISBN: 978-83-7515-274-6, 9788375152746
Wydawnictwo: Otwarte
Stron: 328

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Położna. 3550 cudów narodzin

Poród to jedno z największych przeżyć jakie doświadcza kobieta w swoim życiu. Owemu wydarzeniu często towarzyszą różnego rodzaju emocje: miłość, nadzieja, wzruszenie, strach, ale przede wszystkim ból z którym musi zmierzyć się każda przyszła mama. To zjawisko wymaga wielu przygotowań zarówno po stronie kobiety jak i mężczyzny. Dziecko to cud zsyłany z nieba, dlatego trzeba stworzyć odpowiednią atmosferę, by móc w pełni szczęścia przywitać na świecie maleństwo, które potrzebuje miłości i poczucia bezpieczeństwa. W większości porodów, największą rolę odgrywa położna i to od niej zależy, czy ko... czytaj dalej »

@kjakksiazka @kjakksiazka
✍️ Napisz swoją recenzje
✍️ Napisz swoją recenzje

Moja opinia o książce

Opinie
@KIRIKIJO
@KIRIKIJO 2019-07-20
Przeczytane (2019-07-19)
Położna. 3550 cudów narodzin Jeannette Kalaty-położna z pasją. Bycie położną to jeden z najstarszych zawodów świata jak twierdzi autorka. Lekka, wartościowa i pozytywna książka-szybko się czyta- poświęcona porodom w latach 80/90. Jeannette wspaniale opowiada o swoim zawodzie, wyczuwalne jest serce, miłość oddanie, pisze nie tylko o swoich przeżyciach związanych z wykonywanym zajęciem, ale również o historiach kobiet i ich bliskich... Cud narodzin, każdy kto go przeżył wie jakie wywołuje emocje... a zapiski z pod pióra doświadczonej położnej fragmentami wzruszały, ale i także potrafiły rozbawić. obserwujemy początek zmian w polskim położnictwie. Autobiografia Jeannette, która opisuje swoje za...
serce | link |

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się