Poncjusz Piłat

Paul L. Maier
Książka Poncjusz Piłat
Książka Poncjusz Piłat
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Czy ten najbardziej kontrowersyjny wyrok w historii ludzkości podyktowany był tchórzostwem czy koniecznością? Co tak naprawdę wydarzyło się podczas tej najsłynniejszej z rozpraw? Skąd właściwie pochodził Piłat i co się później stało z człowiekiem, który jak nikt inny wpłynął na losy ludzkości... To ledwie niektóre z pytań, jakie padają w powieści Paula L. Maiera. Autor rysuje portret Piłata w sposób niezwykle barwny. Powołuje go do powieściowego życia pośród politycznych intryg Rzymu, a przy tym jego - zdawałoby się zimne i niedostępne serce - wypełnia gorącą miłością do Proculi, młodej narzeczonej... Dramat nieustannych wyborów, przed którymi stoi Piłat, dopełnia się podczas przesłuchania Jezusa z Nazaretu. I choć prokurator orzeka o niewinności oskarżonego, to jednak posyła go na krzyż. Oto prawdziwa opowieść o tym, dlaczego...  
Tytuł oryginalny: Pontius Pilate
Data wydania: 1996
ISBN: 83-85482-68-7, 8385482687
Wydawnictwo: Palabra
Seria: Seria z aniołkiem
Stron: 410

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Poncjusz Piłat? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Poncjusz Piłat. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}