Poradnik Dla Rodziców. Jak pomóc dziecku gnębionemu w szkole?

Patryk Tarachoń
Poradnik Dla Rodziców. Jak pomóc dziecku gnębionemu w szkole?
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

,,Poradnik Dla Rodziców. Jak pomóc dziecku gnębionemu w szkole?” powstał, aby pomóc rodzicom zrozumieć sytuację dziecka, które jest ofiarą przemocy wśród rówieśników.

Książka zawiera 30 stron teoretycznej i praktycznej wiedzy, którą praktykowałem, gdy byłem uczniem. Na końcu książki znajdziesz zbiór porad i definicji otrzymanych od zaufanych specjalistów, rodziców oraz przyjaciół. Nie bez powodu książka ,,Poradnik Dla Rodziców. Jak pomóc dziecku gnębionemu w szkole” pojawiła się w Dzień Dziecka. Tego dnia każde dziecko zasługuje nie tylko na radość z życia, ale przede wszystkim poczucie spokoju i bezpieczeństwa. Niestety rówieśnicy są okrutni, a Twoje dziecko niechętnie o tym chce opowiadać. Dlatego e-book pojawił się 1 czerwca, aby wspierać rodziców w budowaniu samooceny swoich dzieci.

Książka jest zbiorem konkretnych porad, dzięki którym lepiej zrozumiesz sytuację i będzie Ci łatwiej określić rozwiązania, jakie warto zastosować w drodze do spokojnego i bezpiecznego życia Twojego Dziecka.
Data wydania: 2021-06-01
ISBN: 978-83-955283-5-4, 9788395528354
Rodzaj: e-book
Wydawnictwo: Selfpublishing
Kategoria: Poradniki
dodana przez: patryktarachon

Autor

Patryk Tarachoń Patryk Tarachoń Od 11 lat opowiadam o tym, jak żyć szczęśliwie i uwierzyć w siebie, bez znaczenia, ilu ludzi w nas wątpi. Pomagam uporać się z kompleksami, ruszyć z miejsca i zacząć doceniać siebie. Nazywam się Patryk Tarachoń i jestem blogerem. Piszę o relacjac...

Pozostałe książki:

Zdobywcy Serc. Jak być dobrym partnerem w związku? Przygotuj się na Start! Atlas Marzeń Poradnik Dla Rodziców. Jak pomóc dziecku gnębionemu w szkole?
Wszystkie książki Patryk Tarachoń

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Poradnik Dla Rodziców. Jak pomóc dziecku gnębionemu w szkole?? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Poradnik Dla Rodziców. Jak pomóc dziecku gnębionemu w szkole?. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl