Poza prawdą

Edyta Kahl-Łuczyńska
6 /10
Ocena 6 na 10 możliwych
Na podstawie 4 ocen kanapowiczów
Poza prawdą
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
6 /10
Ocena 6 na 10 możliwych
Na podstawie 4 ocen kanapowiczów

Opis

Jak zrozumieć decyzję o rozstaniu nie znając jej powodów?

Miłość Adama do Antoniny skończyła się nagle. Odszedł bez wyjaśnienia. Została po nim pustka, dziesiątki pytań bez odpowiedzi. Odszedł jak drań... jednak ta decyzja również dla niego oznaczała katastrofę. Kochał Antoninę i nienawidził losu, który zmusił go do odejścia. Bo prawda, odkąd ją poznał, była jak kamień u szyi topielca. Czy jest dla nich nadzieja? A może lepiej, żeby już nigdy się nie spotkali?

Debiutancka powieść Edyty Kahl-Łuczyńskiej to nie tylko historia o miłości. Poza prawdą to opowieść o losie, który daje lub odbiera.

O sprawach, na które nie mamy wpływu. O cierpieniu, stawaniu w obliczu prawdy o sobie i pozbywaniu się złudzeń. A także o odwadze, by zaczynać raz po raz od nowa. Kolorów opowieści dodają malownicze pejzaże Dolnego Śląska, smakowite dania, dobre wina i wiele innych elementów, które sprawiają, że ciężko jest oderwać się od tej książki. Tytułowa prawda pozostaje tajemnicą aż do samego końca powieści.

Data wydania: 2020-06-23
ISBN: 978-83-66451-04-9, 9788366451049
Wydawnictwo: Axis Mundi
Stron: 420
dodana przez: Vernau

Autor

Edyta Kahl-Łuczyńska Edyta Kahl-Łuczyńska - marzyła, żeby być stewardessą lub pilotem wycieczek, została pedagogiem. Ma tytuł doktora nauk humanistycznych. Jest autorką prac naukowych i artykułów. Na co dzień wykłada historię wychowania na Uniwersytecie Zielonogórskim. ...

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Poza prawdą aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie

@jelonka11
2020-07-24
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 5 /10
Przeczytane

Wielce zakochani: Adam i Antonina planują ślub. Przy tej okazji Adam przedstawia narzeczoną swej mamie. Mama obrzydza, odradza mu ślub, sięgając po argument nie do zbicia..

{}× 4 | link |
CZ
2020-12-05
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 6 /10
Przeczytane Posiadam

"Poza prawdą" to debiut autorki. Jak bardzo mogą być poplątane losy ludzi - czy prawda może być porażająca? Tę prawdę poznajemy dopiero na końcu książki, ale można było wcześniej przypuszczać, co takiego wydarzyło się w przeszłości w życiu Adama I Antoniny. Tej przeszłości nie da się wymazać z pamięci, trzeba się z nią pogodzić, tylko czy to jest łatwe? Temat ciekawy, ale bardzo długie opisy zatrzymują akcję w miejscu.

Jeśli chcecie się dowiedzieć, co było powodem odejścia Adama od Antoniny - przeczytajcie - na pewno nie była to łatwa decyzja Adama.

{}× 2 | link |
EJ
2021-05-27
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 6 /10
Przeczytane Maj 2021
@Vernau
2021-05-28
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 7 /10
Przeczytane Literatura obyczajowa

Cytaty z książki

O nie! Książka Poza prawdą. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl