Pozwól mi zostać

autor: "Tijan"
Pozwól mi zostać
8.67
Ocena 8.67 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów
Zapytała, czy może zostać, a on jej pozwolił. Tej feralnej nocy, kiedy świat Mac...
Zapytała, czy może zostać, a on jej pozwolił. Tej feralnej nocy, kiedy świat Mackenzie całkowicie runął, dziewczyna miała nocować w obcym domu. Przez przypadek trafiła do pokoju Ryana.Powinna od razu odejść, powinna czuć się zażenowana, powinna przeprosić, ale nie zrobiła żadnej z tych rzeczy.Tej no...
Pełny opis
ISBN: 978-83-66134-17-1 ( 9788366134171 )
Wydawnictwo: Feeria Young
puchar @Z_Ksiazkami_i_Sloncem @Z_Ksiazkami_i_Sloncem pierwsza opinia

Dzięki takim kanapowiczom jak ty, ta strona może się rozwijać.

Napisz swoją opinię

Opinie

@Z_Ksiazkami_i_Sloncem
@Z_Ksiazkami_i_Sloncem 2019-02-11
Przeczytane (2019-02-11)
To pierwsza książka od Tijan, po którą sięgnęłam. Teraz wiem, że zaraz rzucę się na Fallen Crest. I nie będę się bała, że się zawiodę. McKenzie dotyka tragedia, a ona w dodatku jest pierwszą osobą, która ją odkryję. Przez omyłkę spędza nocy u Rayana i jego rodziny. Od tamtej pory nie potrafi bez niego zasnąć. Wraz z feralnym dniem życie Mac zamieni się w piekło. Jej ukochany brat nie będzie już tak blisko, rodzice przestają się nią interesować, a tragedia nie daje o sobie zapomnieć. Dodajmy do tego nową szkołę i nowych wrogów. Imprezy, bycie wredną i udawanie kogoś to tylko namiastka tego, co przeżyje MacKenzie. Czytając tą książkę widzimy rozpad rodziny po tragedii, zamykanie się w sobie i tworzenie skorupy niezniszczalnej i uczucia, które rodzą się pomiędzy głównymi bohaterami. Tragedie, które ich dotknęły połączą te dwie skrzywdzone dusze. Ich tajemnice jednak nie zostaną zbyt długo ukryte, wszystko może się zepsuć wraz z odkrywaniem prawdy. Historia bardzo mnie wciągnęła i była dobra. Jedyne co mi przeszkodziło w zachwycie to koniec. Pozostawia wiele niejasności i pytań. Lubię mocne zakończenia, ale tu było coś zbyt. Niemniej jednak cudowna opowieść inna niż wszystkie, polecam wszystkim bez wyjątku!
@Ronnie_2
@Ronnie_2 2019-04-09
Przeczytane (2019-01-06)
Po książkę sięgnęłam zupełnie przypadkowo, gdyż to wszystko za sprawą jednej z moich przyjaciółek, którą poprosiłam o zapodanie mi jednego z tytułów znajdujących się w jej biblioteczce. Historia opowiada o zwykłej, nastoletniej dziewczynie, która przeżyła pewną bardzo bolesną tragedię. Wkrótce całym zdarzeniu dziewczyna przeprowadza się z rodzicami do innego miasta, gdzie trafia do rodziny, która rzekomo ma ją przenocować przez kilka nocy. Przez swój błąd trafia do pokoju popularnego w szkole chłopaka - Rayana. Książka opowiada w ciekawy sposób o relacji powstającej między tą dwójką, ale nie tylko. Przewija się między innymi również wątek śmierci, tragedii, problemów rodzinnych i rozterkach uczuciowych - nie tylko ze strony tytułowej bohaterki. Moim zdaniem książka może wiele nauczyć i pokazać, że nie zawsze wszystko musi być kolorowe. Jedyne co mi w niej przeszkadza, to lekka przewidywalność, aczkolwiek na pewno polecam ją wszystkim czytelnikom.
Autorzy
"Tijan"