Pracować i nie zwariować

Miłosz Brzeziński
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Pracować i nie zwariować
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Pracować i nie zwariować ? poradnik serio, ale pisany z niezwykłym poczuciem humoru ? to lektura obowiązkowa dla pracoholików, ludzi niezastąpionych, sfrustrowanych oraz wszystkich tych, którzy marzą o rozciągnięciu czasu.
Pojęcie pracy w społeczeństwie postindustrialnym wywołuje szereg negatywnych konotacji, jak choćby mobbing, pracoholizm, frustracja, zaburzone czy wręcz toksyczne relacje w zespole? Obowiązki zawodowe są coraz bardziej absorbujące, poświęca się im więcej czasu i energii - kosztem życia prywatnego i własnego zdrowia. Poczucie chronicznego zmęczenia uniemożliwia efektywne działanie. Jednak za przyczynę niepowodzeń uznaje się deficyt czasu. Nic bardziej mylnego! - mówi Miłosz Brzeziński, psycholog i trener personalny. Problem tkwi w braku umiejętności planowania, określania priorytetów i celów działania.
Brzeziński radzi, jak współtworzyć zgrany zespół, generować wokół siebie pole pozytywnych emocji czy umiejętnie prawić komplementy. Wprowadza przy tym w arkana sztuki motywacji. Przestrzega przed mimowolnym upośledzaniem kolegów z firmy. Udziela również wskazówek co do artykulacji własnych oczekiwań oraz zachowania asertywności.
Do książki dołączona jest płyta DVD z wykładami autora emitowanymi na antenie ?Dzień Dobry TVN?
Ze strony internetowej ?Dzień Dobry TVN?:
Najbardziej urzeka mnie to podejście ?z przymrużeniem oka? do omawianych tematów. Żadnego nadętego wymądrzania się - wszystko przedstawione zabawnie i przystępnie.
animka
Bardzo mądrze gada i da się to nawet... zastosować, dzięki czemu praca w biurze upływa nam jakoś milej.
Beata
Jak dla mnie, facet jest naprawdę świetny i mogłabym go słuchać godzinami. W sposób zabawny otworzył mi oczy na postawę asertywną
i jak tylko nadarzy się okazja, zamierzam z tego skorzystać.
dominika
Miłosz Brzeziński - absolwent Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego; trener grup nieterapeutycznych. Doświadczenie biznesowe zdobywał jako podwładny i jako szef w firmach polskich i zagranicznych. Pracował również w mediach (Cyfra+, Radiostacja). Specjalizuje się w coachingu ? treningu umiejętności i kompetencji. W wolnych chwilach pisuje felietony. Występuje jako ekspert w programie ?Dzień Dobry TVN?.
Data wydania: 2008-05-01
ISBN: 978-83-7414-452-0, 9788374144520
Wydawnictwo: W.A.B.
Stron: 232

Autor

Miłosz Brzeziński Miłosz Brzeziński Miłosz Brzeziński- topowy polski trener z międzynarodowym certyfikatem coacha ICC. Konsultant CNBC Biznes i TVN w zakresie psychologii biznesu. Autor obrazoburczych felietonów, recenzji i rewolucyjnych artykułów na temat biznesu w teorii i w praktyc...

Pozostałe książki:

Biznes czyli kupa ludzi Głaskologia. Faktyczne reguły motywowania i rozumienia motywacji Jak pies z kotem czyli kobieta i mężczyzna na co dzień Biznes czyli sztuka budowania relacji Życiologia czyli o madrym zarządzaniu czasem
Wszystkie książki Miłosz Brzeziński

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Pracować i nie zwariować aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie

@silverraven
2013-01-11
8 /10
Przeczytane Psychologia i poradniki

Cytaty z książki

O nie! Książka Pracować i nie zwariować. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl