Głaskologia. Faktyczne reguły motywowania i rozumienia motywacji

Miłosz Brzeziński
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów
Głaskologia. Faktyczne reguły motywowania i rozumienia motywacji
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów

Opis

To książka wyjątkowa pod każdym względem. Powinien ją przeczytać każdy Polak.

Rodzic, szef, podwładny, polityk, dziennikarz, trener, mąż i żona, sprzedawca i księgowy… Każdy, kto chce się dobrze czuć dłużej niż parę chwil i każdy, kto chce mieć pozytywny wpływ na innych, dać im energetycznego kopa. Każdy, kto chce utrzymać pracę, awansować czy budować związek oparty na zaufaniu, zrozumieniu i nieustannej ciekawości drugiej osoby.

'Głaskologia" powinna być obowiązkową lekturą szkolna. To nie tylko książka, ale swego rodzaju efektywna filozofia postępowania.
Jest to lektura fascynująca, wciągająca i taka, która nie pozwala o sobie zapomnieć. Bogata merytorycznie, rzeczowa, dowcipna, konkretna i mądra. Momentami bezpardonowa. Na pewno nietuzinkowa.

Autor sprawnie balansuje między przykładami, wynikami najnowszych badań a metaforami pomagającymi zapamiętać najważniejsze wnioski.
Data wydania: 2013
ISBN: 978-83-938008-0-3, 9788393800803
Wydawnictwo: Instytut Kreowania Skuteczności
Stron: 180

Autor

Miłosz Brzeziński Miłosz Brzeziński Miłosz Brzeziński- topowy polski trener z międzynarodowym certyfikatem coacha ICC. Konsultant CNBC Biznes i TVN w zakresie psychologii biznesu. Autor obrazoburczych felietonów, recenzji i rewolucyjnych artykułów na temat biznesu w teorii i w praktyc...

Pozostałe książki:

Życiologia, czyli o mądrym zarządzaniu czasem Hellboy: Nasienie zniszczenia / Obudzić diabła Głaskologia. Faktyczne reguły motywowania i rozumienia motywacji Gotham w świetle lamp gazowych Hellboy: Obudzić diabła Hellboy: Spętana trumna i inne opowieści, tom 2 Hellboy: Zdobywca Czerw OPĘTANI I ŚWIĘCI Hellboy: Prawie kolos Hellboy: Spętana trumna i inne opowieści, tom 1 Pracować i nie zwariować Biznes czyli kupa ludzi Biznes czyli sztuka budowania relacji Jak pies z kotem czyli kobieta i mężczyzna na co dzień Jak pies z kotem czyli o radości i złości w miłości Wy wszyscy moi ja Zaufarium
Wszystkie książki Miłosz Brzeziński

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Chcesz żyć lepiej, rozdawaj innym "głaski"!

23.06.2021

Czym jest tytułowa głaskologia ? To dawanie innym „głasków”, czyli wyrazów uznania, zarówno w życiu prywatnym, rodzinnym, jaki i zawodowym. Miłosz Brzeziński, autor książki to psycholog i trener biznesu, który, jak mówi młodzież „nie ściemnia”, tylko mówi, jak jest, często inaczej niż większość mówców motywacyjnych. Warto go posłuchać na youtub... Recenzja książki Głaskologia. Faktyczne reguły motywowania i rozumienia motywacji

@Vernau@Vernau × 20

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

@Vanille
2022-01-11
7 /10
Przeczytane
@Vernau
2021-06-23
9 /10
Przeczytane Psychologia i rozwój osobisty
@temptershell
@temptershell
2020-01-18
8 /10
Przeczytane Poradnik

Cytaty z książki

Kiedy zaczynasz mieć do czynienia ludźmi, dobrze pamiętaj, że nie masz do czynienia z istotami logicznymi, tylko emocjonalnymi.
Dale Carnegie
Wbrew potocznym opiniom badania pokazują, że do zmian i działania lepiej motywują cele niż przestrogi. Bardziej do celu niż od problemu. Bardziej informacja o tym, co zyskasz, jak przestaniesz palić, niż hasło "dostaniesz raka".
W Polsce brakuje ducha, który unoi się nad Doliną Krzemową. Brakuje przekonania, że porażka to cenne doświadczenie i uznanie dla tych, którzy podejmują odważne decyzje, licząc się z porażką. Zamiast tego mamy spychologię i mnożenie przeszkód, uciekanie w przepisy i straszenie paragrafami. To paraliżuje ten kraj. To jest gorsze od katastrofy, bo działa długo i dyskretnie.
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl