Głaskologia. Faktyczne reguły motywowania i rozumienia motywacji

Miłosz Brzeziński
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów
Głaskologia. Faktyczne reguły motywowania i rozumienia motywacji
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów

Opis

To książka wyjątkowa pod każdym względem. Powinien ją przeczytać każdy Polak.

Rodzic, szef, podwładny, polityk, dziennikarz, trener, mąż i żona, sprzedawca i księgowy… Każdy, kto chce się dobrze czuć dłużej niż parę chwil i każdy, kto chce mieć pozytywny wpływ na innych, dać im energetycznego kopa. Każdy, kto chce utrzymać pracę, awansować czy budować związek oparty na zaufaniu, zrozumieniu i nieustannej ciekawości drugiej osoby.

'Głaskologia" powinna być obowiązkową lekturą szkolna. To nie tylko książka, ale swego rodzaju efektywna filozofia postępowania.
Jest to lektura fascynująca, wciągająca i taka, która nie pozwala o sobie zapomnieć. Bogata merytorycznie, rzeczowa, dowcipna, konkretna i mądra. Momentami bezpardonowa. Na pewno nietuzinkowa.

Autor sprawnie balansuje między przykładami, wynikami najnowszych badań a metaforami pomagającymi zapamiętać najważniejsze wnioski.
Data wydania: 2013
ISBN: 978-83-938008-0-3, 9788393800803
Wydawnictwo: Instytut Kreowania Skuteczności
Stron: 180

Autor

Miłosz Brzeziński Miłosz Brzeziński Miłosz Brzeziński- topowy polski trener z międzynarodowym certyfikatem coacha ICC. Konsultant CNBC Biznes i TVN w zakresie psychologii biznesu. Autor obrazoburczych felietonów, recenzji i rewolucyjnych artykułów na temat biznesu w teorii i w praktyc...

Pozostałe książki:

Biznes czyli kupa ludzi Pracować i nie zwariować Jak pies z kotem czyli kobieta i mężczyzna na co dzień Biznes czyli sztuka budowania relacji Życiologia czyli o madrym zarządzaniu czasem
Wszystkie książki Miłosz Brzeziński

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Chcesz żyć lepiej, rozdawaj innym "głaski"!

23.06.2021

Czym jest tytułowa głaskologia ? To dawanie innym „głasków”, czyli wyrazów uznania, zarówno w życiu prywatnym, rodzinnym, jaki i zawodowym. Miłosz Brzeziński, autor książki to psycholog i trener biznesu, który, jak mówi młodzież „nie ściemnia”, tylko mówi, jak jest, często inaczej niż większość mówców motywacyjnych. Warto go posłuchać na youtub... Recenzja książki Głaskologia. Faktyczne reguły motywowania i rozumienia motywacji

@Vernau@Vernau × 19

Moja opinia o książce

Opinie

@Vanille
2022-01-11
7 /10
Przeczytane
@Vernau
2021-06-23
9 /10
Przeczytane Psychologia i rozwój osobisty
@temptershell
2020-01-18
8 /10
Przeczytane Poradnik

Cytaty z książki

“Kiedy zaczynasz mieć do czynienia ludźmi, dobrze pamiętaj, że nie masz do czynienia z istotami logicznymi, tylko emocjonalnymi. Dale Carnegie”
#
“Wbrew potocznym opiniom badania pokazują, że do zmian i działania lepiej motywują cele niż przestrogi. Bardziej do celu niż od problemu. Bardziej informacja o tym, co zyskasz, jak przestaniesz...”
#
“W Polsce brakuje ducha, który unoi się nad Doliną Krzemową. Brakuje przekonania, że porażka to cenne doświadczenie i uznanie dla tych, którzy podejmują odważne decyzje, licząc się z porażką. Z...”
#
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl