Prawda i fałsz o zdolnościach parapsychicznych

Sylvia Browne, Lindsay Harrison
Prawda i fałsz o zdolnościach parapsychicznych
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Zastanawiasz się czym są zdolności parapsychiczne? Światowej sławy medium, autorka wielu bestsellerów m.in. „Bliscy nie odchodzą” i „Kart do czytania mojej duszy” przedstawia największe tajemnice spirytualizmu, od czasów biblijnych, aż do dziś. Opowiada o tym, co jest prawdziwe, a co nie, i jak to odróżnić.

Poznasz prawdę o praktykujących duchowych, np. joginach, szamanach, uzdrowicielach oraz rodzajach dywinacji, np. astrologii, numerologii, chiromancji, telepatii. Dowiesz się również, jak radzić sobie z nawiedzeniem, jakie zasady życia pozagrobowego obowiązują w różnych religiach: buddyzmie, islamie, chrześcijaństwie. Autorka prezentuje również sylwetki pionierów spirytualizmu: sióstr Fox, sir Arthura Conan Doyle'a, Heleny Bławatskiej.

Dzięki bogactwu doświadczeń z własnego życia oraz innych mediów, autorka pokazuje, jak rozpoznać duchowych oszustów i jak ustrzec się przed nimi. Radzi również, w jaki sposób połączyć się z własną duchowością i rozwinąć nadzwyczajne umiejętności. Prawda i fałsz o zdolnościach parapsychicznych teraz tylko dla Ciebie!
Data wydania: 2011
ISBN: 978-83-7377-445-2, 9788373774452
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Kategoria: Ezoteryka

Autor

Sylvia Browne Sylvia Browne
Urodzona 19 października 1936 roku w USA (Kansas City)
Sylvia Celeste Browne była amerykańską pisarką i wydawczynią, która ogłosiła się jasnowidzkim medium o zdolnościach psychicznych. Kilkakrotnie występowała w telewizji i radiu, a także na różnego rodzaju wydarzeniach. Zyskała tam spore uznanie.

Pozostałe książki:

2012? Dni ostatnie według proroków i wielkich religii świata Sekretne stowarzyszenia Bliscy nie odchodzą. Wsparcie z drugiej strony Nasza Ziemia, nasze życie. Co nas czeka?
Wszystkie książki Sylvia Browne

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Prawda i fałsz o zdolnościach parapsychicznych aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Prawda i fałsz o zdolnościach parapsychicznych. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl